Розділ Події

У Шепетівці вшанували загиблих до Дня пам’яті та примирення

Сьогодні Україна разом із світовою спільнотою висловлює повагу людям, які боролися проти нацизму та вшановує жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки Другої світової війни.

Шепетівською громадою відбулося покладання квітів до пам’ятника бойової слави «Танк Т-34», братських могил полеглих воїнів на міському кладовищі, військовополонених по вулиці Шешукова, «Братської могили жертв нацизму – 603 км», меморіального комплексу «Вічний вогонь».

У заходах взяли участь: виконавчий комітет Шепетівської міської ради на чолі із Віталієм Бузилем, депутати міської та районної рад, представники громадських організацій, військовослужбовці, підприємств міста, закладів освіти та охорони здоров’я, громада міста.

Також у переддень Дня пам'яті та примирення військовосужбовці містечка А3730, на чолі із полковником Михайлом Борисенком доповнили меморіальний комплекс пам'ятним знаком жертв Другої світової війни та 9 000 загиблих військовополонених "Шталаг 257". Участь у заході взяв і міський голова Віталій Бузиль.

За матеріалами Шепетівської міської ради

Останнє редагування 08 травня 2021

Коментарі (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Ты!!! Пишов! Вбываты. Братов. Помни.!!! Донецк!!!

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением