Розділ Події

Пресслужба міської ради прокоментувала "неоплачувану" відпустку міського голови

Автор Дата22 квітня 2021

У Шепетівській міськраді відреагували на інформацію депутата від ВО "Свобода" Михайла Полодюка щодо розпорядження, згідно якого стало відомо, що Віталій Бузиль пішов у оплачувану відпустку з 19 по 24 квітня включно.

  1. У зв'язку із відсутністю системного підходу із використання відпусток працівниками виконавчого комітету Шепетівської міської ради у період з 2015 по 2020 роки, за невикористані працівниками виконавчого комітету відпустки, станом на грудень 2020 року накопичилася сума компенсацій з місцевого бюджету - понад 1 000 000 грн.
  2. Для рівномірного використання відпусток у 2021 році, 30.12.2020 року було затверджено графік відпусток працівників виконавчого комітету до обов'язкового виконання, та доведено його особисто під підпис кожному працівникові. Контроль за виконанням графіку покладено на керівника відділу з питань кадрової та режимно-секретної роботи.
  3. Відповідно до вищезгаданого графіка, міський голова Віталій Бузиль у період з 19 по 24 квітня перебуває у плановій щорічній відпустці.
  4. У період з 12 по 16 квітня у відпустках за свій рахунок знаходились секретар міської ради та два заступники міського голови, до того ж 15 квітня відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови.
    У період із 19 по 23 квітня відбувалися депутатські комісії, на яких був присутній секретар міської ради, міський голова скористався відпусткою згідно з графіком, відсутніми були керуючий справами та два заступника.
  5. З метою забезпечення безперебійної діяльності апарату виконавчого комітету на нараді із заступниками міського голови, щодо черговості відпусток за свій рахунок, було узгоджено - міський голова та один заступник перебуватимуть у неоплачуваній відпустці, після чергової сесії міської ради, тобто з 28 квітня. Рішення прийнято з метою сталого забезпечення виробничої та фінансово-господарської діяльності виконкому. У підсумку заяв керівництвом міської ради у складі: секретар, керуючий справами, радник, заступники міського голови; вже було використано 45 днів відпусток без збереження заробітної плати. Міський голова та ще один заступник використають в цілому 10 днів без збереження.

Пресслужба Шепетівської міської ради

Останнє редагування 22 квітня 2021