Розділ Події

Пресслужба міської ради прокоментувала "неоплачувану" відпустку міського голови

У Шепетівській міськраді відреагували на інформацію депутата від ВО "Свобода" Михайла Полодюка щодо розпорядження, згідно якого стало відомо, що Віталій Бузиль пішов у оплачувану відпустку з 19 по 24 квітня включно.

  1. У зв'язку із відсутністю системного підходу із використання відпусток працівниками виконавчого комітету Шепетівської міської ради у період з 2015 по 2020 роки, за невикористані працівниками виконавчого комітету відпустки, станом на грудень 2020 року накопичилася сума компенсацій з місцевого бюджету - понад 1 000 000 грн.
  2. Для рівномірного використання відпусток у 2021 році, 30.12.2020 року було затверджено графік відпусток працівників виконавчого комітету до обов'язкового виконання, та доведено його особисто під підпис кожному працівникові. Контроль за виконанням графіку покладено на керівника відділу з питань кадрової та режимно-секретної роботи.
  3. Відповідно до вищезгаданого графіка, міський голова Віталій Бузиль у період з 19 по 24 квітня перебуває у плановій щорічній відпустці.
  4. У період з 12 по 16 квітня у відпустках за свій рахунок знаходились секретар міської ради та два заступники міського голови, до того ж 15 квітня відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови.
    У період із 19 по 23 квітня відбувалися депутатські комісії, на яких був присутній секретар міської ради, міський голова скористався відпусткою згідно з графіком, відсутніми були керуючий справами та два заступника.
  5. З метою забезпечення безперебійної діяльності апарату виконавчого комітету на нараді із заступниками міського голови, щодо черговості відпусток за свій рахунок, було узгоджено - міський голова та один заступник перебуватимуть у неоплачуваній відпустці, після чергової сесії міської ради, тобто з 28 квітня. Рішення прийнято з метою сталого забезпечення виробничої та фінансово-господарської діяльності виконкому. У підсумку заяв керівництвом міської ради у складі: секретар, керуючий справами, радник, заступники міського голови; вже було використано 45 днів відпусток без збереження заробітної плати. Міський голова та ще один заступник використають в цілому 10 днів без збереження.

Пресслужба Шепетівської міської ради

Останнє редагування 22 квітня 2021

Коментарі (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Оприлюднить зарплату Бузиля для початку!

Volodymyr
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением