Середа, 08 липня 2020 17:31

Посадовці обговорювали перспективи розвитку регіонального ландшафтного парку «Мальованка»

6 липня під головування заступника голови обласної державної адміністрації Олексія Лисюка відбулась виробнича нарада щодо перспективи розвитку регіонального ландшафтного парку «Мальованка» на території Хмельницької області.

До участі в нараді також долучилися представники Департаменту природних ресурсів та екології ОДА, Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства, національного природного парку «Мале Полісся», ДП «Шепетівське лісове господарство», ТОВ «Земельно-аграрний центр «Карат» і ПП «Центр екологічного управління».

Згідно тендерної документації щодо умов проведення публічних закупівель після виконання однієї чи кількох стадій, протягом розроблення проєкту організації території та землевпорядної документації, у тому числі після його завершення, виконавці організовують виробничі наради за участю представників замовника, землекористувача та заінтересованих сторін, на яких здійснює короткий огляд проведеної роботи, досягнутих результатів, схвалення планів подальшої роботи.

Так, під час наради начальник відділу землевпорядкування ТОВ «Земельно-аграрний центр «КАРАТ» Наталія Габрук розповіла про стан підготовки землевпорядної документації, презентувавши сформований перший варіант карти даної території.

Також представники ПП «Центр екологічного управління» Володимир Воровка і Віктор Демченко порушили ряд питання, які виникають під час розроблення проєкту організації території регіонального ландшафтного парку «Мальованка», охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів та об’єктів, зокрема в частині невідповідності площі території та врахування змін в адміністративному устрої.

За інформацією Департаменту природних ресурсів та екології ОДА

Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Там ще потрібно нагрянуть та покарати полонського Мирона в Новичах сушки лікарських рослин які збираються на території варварським методом! Верес бензокосами косять!

myron
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода