Вівторок, 19 листопада 2019 18:13

У Шепетівці презентували проект «Герої поміж нас. Небесна Сотня»

Сьогодні, 19 листопада, у Шепетівському навчально-виховному комплексі №1 імені Героя України Миколи Дзявульського з метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні відбулася презентація  проекту «Герої поміж нас. Небесна Сотня».

Захід організований Шепетівським НВК №1, департаментом з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації, Музеєм визвольної боротьби України у Львові.

Участь у заході взяли — родина Героя Революції Гідності Миколи Дзявульського, мама воїна-захисника України Ярослава Кревогубця  – Світлана, міський голова Михайло Полодюк, заступник міського голови Наталія Стасюк, депутат Хмельницької обласної ради, голова Хмельницької обласної організації ВО «Свобода» Олег Лопатовський, депутати міської ради,  побратими Миколи Дзявульського,  представники громадськості, вчителі, учні тощо.

Гості оглянули виставку Музею визвольної боротьби України у Львові «Історії  життя Героїв Небесної Сотні Львівщини», яка була розміщена в актовому залі школи. Виставку представила старший науковий співробітник Львівського історичного музею Світлана Кочергіна. Окремий стенд експозиції  присвячений нашому землякові Миколі Дзявульському.

Під час офіційної частини заходу до присутніх зверталися донька Миколи Степановича Оксана, посадовці міста та області, побратими.

Міський голова Михайло Полодюк зазначив, що ми сьогодні згадуємо тих людей, які загинули на майдані у Києві у 2014 році, і нашого земляка, побратима, колегу Миколу Дзявульського і всіх тих, хто увійшли у Небесну Сотню. Ми сьогодні чули про них багато гарних слів, але їх всіх об’єднують такі риси як гідність, честь і нестримне бажання бачити Україну незалежною державою. Микола Степанович завжди займав активну громадянську позицію, не боявся її висловлювати,його гідно можна назвати націоналістом у кращому розумінні цього слова. Хлопці на майдані боролися та загинули за краще життя в Україні, тому сьогодні наш з вами святий обов’язок продовжувати прагнення Героїв Небесної Сотні, вміти відстоювати свої права та стати справжніми громадянами України.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні, усіх тих, хто віддав своє життя за незалежність України, поклали квіти до пам’ятних дощок Миколі Дзявульському та Ярославу Кревогубцю, які встановлені на будівлі школи.

Учні школи виконали український славень та марш українських націоналістів «Зродились ми великої години».

Після завершення заходу гості поїхали на міський цвинтар, щоб покласти квіти на могили Миколи Дзявульського та військових, які загинули захищаючи суверенітет нашої держави.

Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением