Розділ Події

Опалювальний сезон у Шепетівці розпочнеться з 1 листопада

30 жовтня  міський  голова Михайло Полодюк провів позачергове засідання виконавчого комітету Шепетівської міської ради. Учасники засідання прийняли рішення Про початок опалювального сезону 2019/2020 року у місті Шепетівка.

Шепетівське підприємство теплових мереж має розпочати опалювальний сезон 2019/2020 року в м. Шепетівка з 1 листопада 2019 року.

Також відповідно до цього рішення Шепетівське підприємство теплових мереж припиняє видачу технічних умов на від’єднання від мереж централізованого опалення до завершення опалювального сезону 2019/2020 року, крім випадків, коли абоненти надають:

  • акт про відключення квартири (нежитлового приміщення, секції, під’їзду, будинку) від внутрішньобудинкових мереж ЦО і ГВП;
  • витяг з протоколу засідання міської постійно діючої міжвідомчої комісії з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого теплопостачання при відмові споживачів від централізованого теплопостачання про надання дозволу на відключення квартири від централізованого опалення та облаштування у квартирі індивідуального опалення;
  • проект на облаштування індивідуального опалення.

Прес-служба Шепетівської міської ради

Коментарі (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

Судячи з даного рішення Пустохуйт вернув автоматику!

myron
This comment was minimized by the moderator on the site

На жаль ні

admin
This comment was minimized by the moderator on the site

Прикольно тоді Пустохуйта на палю!

myron
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением