В Шепетівці відбудеться виставка-ярмарок на підтримку полонених моряків

До Шепетівки привезуть мандрівну виставку на підтримку полонених Росією моряків. Наше місто обрали неспроста, адже саме звідси родом один з військовополонених – Сергій Цибізов.

«До нас звернулася мама Сергія Цибізова Тетяна з проханням можливості розмістити таку виставку. Ми з радістю погодилися. Ця виставка проводиться в рамках всеукраїнського благодійного проекту «Повернення додому», зініційованого родинами військовополонених моряків. Ця виставка мандрує містами, звідки родом полонені Росією герої-моряки. Так прагнуть нагадати суспільству про порушення прав військовополонених, про незаконне утримання українських військових у російських в’язницях, про те, що війна триває, що досі 24 українські моряки перебувають в полоні Російської Федерації. І серед них наш земляк - шепетівчанин Сергій Цибізов», - розповідає директор музею Наталія Никонова.

На виставці презентуватимуть картини, які митці з різних куточків України створили на подарунок і на підтримку морякам.

«За приклад була взята картина Беати Куркуль «Маленький кораблик, повертайся додому», написана у перші дні полону наших моряків. Дещо пізніше художники відтворили 24 копії, але в своєму стилі і зі своїми емоціями. Самі картини будуть подаровані нашим героям після їхнього звільнення», - назначає Наталія Никонова.

Вона зазначає, що в рамках проекту відбуватиметься і благодійний ярмарок, на якому усі охочі зможуть придбати картини та інші вироби мистецтва. Всі кошти будуть надіслані на допомогу полоненим.

«Також кожен зможе написати листа чи листівку, які надішлють полоненим морякам. Для них дуже валиво отримати вісточку від земляків, знати, що про них не забувають, що їх підтримують», - зазначає Наталія Никонова.

Відкриття виставки відбудеться 26 червня о 13:00 в музеї Миколи Островського в Шепетівці. Перебуватиме вона тут до 4 липня.

За матеріалами видання "Є"

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением