Середа, 06 березня 2019 18:49

Марина Порошенко своїми відвідинами обурила автоводіїв і не лише їх

Сьогодні дружина Президента України Марина Порошенко перебувала з робочою поїздкою в Хмельницькій області. Відвідала Ізяславщину, Славутчину та під кінець дня - Шепетівку.

Шепетівчани певно б і не здогадувалися про візит першої леді, якби не перекриття дороги регіонального значення між Шепетівкою та Славутою. Водії при в'їзді в місто змушені були стояти в заторі не один десяток хвилин, те саме стосувалось і транзитних транспортних засобів. За яких правових підстав, представники поліції перекривали дорогу, ці самі представники пояснити не змогли.

Так само дивним виглядає те, що у свій робочий час, Марину Анатоліївну супроводжували голова обласної ради Михайло Загородний, голова облдержадміністрації Вадим Лозовий, голова Шепетівської районної державної адміністрації Бузиль Віталій Володимирович та голова Шепетівської районної ради Дзяворук Петро Францевич. Яку таку поважну посаду обіймає дружина президента, що її має супроводжувати все керівництво району та області?

Об'єктом відвідин Марини Порошенко стало приміщення кооперативу «ФронтМед», яке позиціонує себе як соціальне підприємство, засноване колишніми учасниками АТО та в якому працюють родини військових. Хоча насправді під брендом «ФронтМед» торгує приватне ТОВ "Віта Меліта" засноване депутатом Хмельницької обласної ради Василик Тетяною Павлівною разом з її партнерами, які не мають жодного відношення до військових чи їх родин.

В реєстрі дійсно існує сільськогосподарський обслуговуючий кооператив "Фронтмед", який заснований учас­ни­ками АТО Мак­симом Пет­риком та Ва­димом Да­ви­дюком, але всю бізнес діяльність веде приватне ТОВ обласного депутата. Військові використовуються лише для публічного представництва на різних заходах, а їх родини працюють як звичайні найняті робітники, а не як співвласники.

Тому слова підтримки кооперативного руху в Україні із вуст першої леді в цьому контексті виглядають, як мінімум, дивно.

Відео

Останнє редагування Середа, 06 березня 2019 23:14
Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (6)

This comment was minimized by the moderator on the site

Знову купка сраколизів які навіть тут засунули язика до самого сокровенного!

myron
This comment was minimized by the moderator on the site

сука

олег
This comment was minimized by the moderator on the site

Да Порошенко не дуже люблять, хотя зробив з усіх президентів саме більше. Не вміє наш народ гуртуватись та доводити розпочате до логічного кінця. Тому загроза проросійського реваншу залишається досить таки великою

Andrey Androschuk
This comment was minimized by the moderator on the site

I чого такого на Заходi нема... Там полiтики як звичайний люд - катаються в громадському транспортi, на великах, а в нас що? Як завжди. Прям таки корона злетiла би з голови, якби не перекрили трасу... Мене це завжди бiсило

Кирилл Исаев
This comment was minimized by the moderator on the site

Мені цікаво інше, що було якби Україна пішла в таможенний союз? Знаю точно не було б АТО яке може 10тиліттями тянутись! А такий смітник як Україна вигідний Європі з дешевою робочою силою! Та продажними людьми! Перший признак коли в країні щось...

Мені цікаво інше, що було якби Україна пішла в таможенний союз? Знаю точно не було б АТО яке може 10тиліттями тянутись! А такий смітник як Україна вигідний Європі з дешевою робочою силою! Та продажними людьми! Перший признак коли в країні щось міняється це Валютчики на базарі! (Незаконний обіг грошових фондів )Стояли стоять ! Попри реформи і все інше тому не стоїть преподносити Пороха як Бога! Пішов він в Європу! Шкода що в наших людей немає гордості за свою батьківщину, а в керівників держави немає совісті! Прикладом цього є енергоінвест та закон в пункті якого прописано що борги повиння віддавати не організація яка користувалась майном та накопичила борги а люди які один раз заплатили та заплатять ще раз! Невже Пороху не відомо про це? Стоїть переглянути закон змінить один пункт і тоді Карпенка карого, Пустохуйта, і тд. По дорослому з конфіскацією майна! А так суди і все інше докази вини! Поліція не бачить складу злочину а проблеми простої людини нікого не цікавлять! Шановні ми втрачаємо людські обличчя коли в часи совка нам прививали любов до ближнього! Тому в гробу я бачив того Порошенка та його Євроінтеграцію! В Європу з принципами нашої неньки не підеш! Та і не пустять нас туди без намордніка хіба як рабів!

Детальніше
myron
This comment was minimized by the moderator on the site

Росія це загроза номер 2, перша загроза у нас на президентському пості...

Майонез
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода