У міській раді показали «Жіночі обличчя нової історії України»

Автор

Сьогодні голова Хмельницької обласної громадської організації «Подільський центр «Гендерна рада» Тетяна Баєва презентувала посадовим особам місцевого самоврядування фотовиставку. На фото зображені депутатки-керівниці міжфракційних груп «Рівні можливості», які створені в обласній раді, районних, міських радах та радах об’єднаних територіальних громад Хмельниччини.

Фотовиставка створена в рамках проекту Національного демократичного інституту «Просування участі жінок в політиці та протидії сексизму».  Метою її є привернення уваги до депутаток Хмельницької області, які, незважаючи на складні умови життя в сучасному світі, сміливо йдуть назустріч викликам, приймають важливі рішення та втілюють їх в життя.

Заступник міського голови Наталія Стасюк, звертаючись до організаторів та колег, відмітила, що сьогодні особистість жінки, її роль у формуванні державності, формуванні політики в державі і також політики у нашому місті є надзвичайно важливою. Наталя Василівна подякувала організаторам за надану можливість шепетівчанкам долучитися до Проекту і висловила сподівання на подальшу співпрацю.

На фотовиставці депутатський корпус Шепетівської міської ради представляє депутат міської ради VII скликання  Алла Бунечко. Вона у своєму виступі закликала жінок бути активними, долучатись до суспільного життя, беручи участь у різноманітних проектах.

Усі охочі можуть переглянути світлини на третьому поверсі приміщення Шепетівської міської ради.

Шепетівська міська рада

Новини Шепетівки в месенджерах

Viber | Telegram

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением