Вівторок, 14 серпня 2012 00:34

Шепетівчани обиратимуть серед 8 кандидатів в депутати

Ось і минув час, коли Центрвиборчком приймав документи для реєстрації партійних списків та кандидатів у народні депутати.
Загалом претенденти мали на це два тижні. І як повідомляють у ЦВК, за цей час необхідні папери подали більш як три тисячі мажоритарників. Нагадаю, виборча кампанія в Україні триває з 30-го липня. Голосування має відбутися 28 жовтня. Щоб потрапити у Верховну Раду, партії повинні подолати підвищений - п'ятивідсотковий бар'єр.
В нашому одномандатному виборчому окрузі №190 зареєструвалось 8 кандидатів. Серед них шестеро висуното партіями та двоє беруть участь у балотуванні шляхом самовисування.

Кандидатами в депутати в одномандатному виборчому окрузі №190 стали:
  1. Дем’янов Анатолій Анатолійович. Народився 14 квiтня 1969 року в місті Шепетівка Хмельницької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, перший секретар Шепетівського міського комітету Компартії України, член Комуністичної партії України, проживає в місті Шепетівка Хмельницької області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Комуністична партія України
  2. Сидор Василь Богданович. Народився 28 березня 1963 року в місті Нетішин Хмельницької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, міський голова, Славутська міська рада, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Славута Хмельницької області, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
  3. Побережна Анна Валеріївна. Народилася 17 квiтня 1985 року в селищі Понінка Полонського району Хмельницької області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Науково виробничий комплекс "Еколайф", член Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", проживає в смт Понінка Полонського району Хмельницької області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка".
  4. Барабаш Віктор Васильович. Народився 7 серпня 1966 року в селі Чаплинка Лисянського району Черкаської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта незакінчена вища, директор, ТОВ "Альфа", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.
  5. Буряк Сергій Васильович. Народився 1 квiтня 1966 року в місті Донецьку, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова у відставці, Державна податкова адміністрація України, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.
  6. Герасименко Олена Михайлівна. Народилася 29 березня 1964 року в місті Шепетівка Хмельницької області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник директора з навчально-виховної роботи, Шепетівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-III ступенів – гімназія", член Партії регіонів, проживає в місті Шепетівка Хмельницької області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Партія регіонів.
  7. Халілов Рафаел Муршудович. Народився 21 травня 1982 року в місті Шепетівка Хмельницької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, менеджер, приватне акціонерне товариство "ВО "КОНТІ", безпартійний, проживає в селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Партія Пенсіонерів України.
  8. Нагорна Віра Микитівна.  Народилася 1 листопада 1954 року в селі Новолабунь Полонського району Хмельницької області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, дільничий лікар-педіатр, Полонська центральна районна лікарня, член Соціалістичної партії України, проживає в місті Полонне Хмельницької області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Соціалістична партія України.
Останнє редагування Понеділок, 20 серпня 2012 20:49
Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (30)

This comment was minimized by the moderator on the site

Ну, судимість у більшості з них відсутня поки що. А ця солом’яна лялька Герасименко висунута для проформи - за кілька днів до виборів зніме свою кандидатуру, щоб розчистити дорогу Буряку, але на цей раз ми "самовисуванця" засунемо у глибоку сраку...

Alois
This comment was minimized by the moderator on the site

На донецько-київських депутатів, ми вже надивились і переконались, що це не ті люди, яким можна було б довірити наші голоси. Але і наші Дем'янов, Побережна і тим більше, Герасименко, нічим себе не проявили! Хіба зупинитися на на Сидорі, який...

На донецько-київських депутатів, ми вже надивились і переконались, що це не ті люди, яким можна було б довірити наші голоси. Але і наші Дем'янов, Побережна і тим більше, Герасименко, нічим себе не проявили! Хіба зупинитися на на Сидорі, який дважди був обраний славутчанами міським головою. Дважди люди не помиляються!

Детальніше
петро
This comment was minimized by the moderator on the site

Нема за кого голосувати...<br />Прийдеться за КПУ... :roll:

T-S
This comment was minimized by the moderator on the site

Тільки за Сидора!<br />Цей жадібний гном Буряк нічого місту не дав за останні роки, зараз подачки кидає, хоче за сто-двісті тисяч баксів в депутати пролізти. Все що робив в районі - тільки для власного збагачення. Ще його брат Саша голосував...

Тільки за Сидора!<br />Цей жадібний гном Буряк нічого місту не дав за останні роки, зараз подачки кидає, хоче за сто-двісті тисяч баксів в депутати пролізти. Все що робив в районі - тільки для власного збагачення. Ще його брат Саша голосував проти украінської мови у парламенті.<br />А всі ці УДАри, комуністи та завучи гімназії - підставні фігури від ПР.

Детальніше
233
This comment was minimized by the moderator on the site

Хто зна, хто зна... :-?

T-S
This comment was minimized by the moderator on the site

Читали в Буряка "голова в відставці" і це дійсно так мужик безголовий тому, що треба було не перед виборами грошики розкидувати, а на протязі всієї каденції робити щось корисне в нашому окрузі який його вибрав. А ще він зрадник "тушка" вийшов з...

Читали в Буряка "голова в відставці" і це дійсно так мужик безголовий тому, що треба було не перед виборами грошики розкидувати, а на протязі всієї каденції робити щось корисне в нашому окрузі який його вибрав. А ще він зрадник "тушка" вийшов з БЮТу коли влада змінилась.Це грошовий мішок який тулиться до тіх хто при владі. Я був присутній коли інваліду коляску вручали на моторчику, кругом камери, фотоапарати знімають, фотографують як це ценічно на чужій біді робити собі піар. Міценат це коли ти робиш від душі без користі для себе!!!!!

Детальніше
Овод
This comment was minimized by the moderator on the site

Сидор дійсно господар та ще й кандидат технічних наук розумна, чесна людина, як він Славуту привів в порядок, люди йому довіряють він збільшив комунальну властність в Славуті з 30млн. до 400млн. це про щось каже. Треба цінити людей за їхні діла.

Овод
This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="Овод"]Читали в Буряка "голова в відставці" і це дійсно так мужик безголовий тому, що треба було не перед виборами грошики розкидувати, а на протязі всієї каденції робити щось корисне в нашому окрузі який його вибрав. А ще він зрадник...

[quote name="Овод"]Читали в Буряка "голова в відставці" і це дійсно так мужик безголовий тому, що треба було не перед виборами грошики розкидувати, а на протязі всієї каденції робити щось корисне в нашому окрузі який його вибрав. А ще він зрадник "тушка" вийшов з БЮТу коли влада змінилась.Це грошовий мішок який тулиться до тіх хто при владі. Я був присутній коли інваліду коляску вручали на моторчику, кругом камери, фотоапарати знімають, фотографують як це ценічно на чужій біді робити собі піар. Міценат це коли ти робиш від душі без користі для себе!!!!![/quote]<br />Вони-ж не приховують що це не меценатство, а прихована форма передвиборчої агітації. А на протязі всієї каденції йому тратитись не потрібно - це вже перевіренний факт. Це не перші його вибори. Все йде по "накатанній" схемі... :sigh:

Детальніше
T-S
This comment was minimized by the moderator on the site

Я тоже буду голосовать за Сидора. Он не на словах, а на деле доказал, что что то может. К тому же он не скурвился, как Буряк. Был назначен Юлькой главой ДПА, а когда ее посадили-слинял как последняя крыса, а теперь типа - независимая крыса.

предприниматель
This comment was minimized by the moderator on the site

Безумовний лідер округу №190 (у ньому центр - місто Шепетівка, охоплює місто Славута та Полонський, Славутський і Шепетівський райони) - бізнесмен, екс-голова Державної податкової адміністрації України Сергій Буряк. Буряк отримав 60% підтримки...

Безумовний лідер округу №190 (у ньому центр - місто Шепетівка, охоплює місто Славута та Полонський, Славутський і Шепетівський райони) - бізнесмен, екс-голова Державної податкової адміністрації України Сергій Буряк. Буряк отримав 60% підтримки виборців і потрапив до Верховної Ради. Комусь іншому перемогти "важковаговика" у цьому окрузі буде важко. Акцент Буряк робить на своїй корпорації "Сварог Вест Груп", на полях якої працює безліч людей. Вони зайняті, робота є, зарплата не затримується, а що ще потрібно простій людині?

Детальніше
ОЛІЧКА
Коментарі відсутні
Завантажити ще

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода