П'ятниця, 13 липня 2018 19:11

У Шепетівці відкрили оновлений сервісний центр МВС

Автор

За останні півтора роки на Хмельниччині з’явилося 5 зручних сервісних центрів МВС, що працюють за принципом єдиного вікна та відкритого простору. 13 липня було презентовано одразу два останніх у м. Шепетівка та м. Дунаївці, що завершили важливий етап реформи в даному регіоні.

Новий сервісний центр МВС відкривало керівництво регіонального сервісного центру МВС Хмельниччини. Тут громадянам надаватимуть послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі та заміни посвідчень водія, довідки про несудимість тощо.

В центрах надають послуги  з реєстрації перереєстрації транспортних засобів, видачі та заміни посвідчення водія, видачі довідок про несудимість тощо. Отримання бажаних послуг тут займає від 30 хвилин до 3 годин. 

Сучасні та прозорі центри, оформлені в єдиному візуальному стилі також працюють у Хмельницькому, Старокостянтинові та Кам’янці — Подільському, а у населених пунктах, де немає стаціонарних центрів, громадян обслуговує мобільний сервісний центр МВС.

З початку року, зокрема, на Хмельниччині сервісні центри МВС здійснили  25 700 реєстраційних операцій, видали та замінили  понад 17 628 посвідчень водія, громадяни отримали 6078 довідок про наявність або відсутність судимості.

Новий сервісний центр МВС у Шепетівці знаходиться за адресою вул. Шешукова, 13.

Прес-служба ГСЦ МВС України

Підписуйся на новини Шепетівки в месенджерах!

Тисни сюди якщо у тебе Viber! | Тисни сюди якщо у тебе Telegram!

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

Ця установа і так замахала район Шешукова!!! Машин купа виділіть їм землю на стоянку! А не куча транспорту в спальному районі міста! Вже навпроти навіть гнидників настроїть вспіли!

This comment was minimized by the moderator on the site

Офіси гарні, а рила ті самі

This comment was minimized by the moderator on the site

Корупція корупція,тварини там працюють яким треба вже давно вішатись , за 100$ і коня на учот поставлять

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением