Жінок Шепетівки привітали з Днем матері

Жінок Шепетівки привітали з Днем матері Фото Шепетівської міської ради

Дитинство – це мама! Дитинство – це радість! І дійсно, ці два твердження уособлюють в собі те, що повинна мати кожна дитина. А саме – маму і радісне сприйняття оточуючого життя. І саме тому у другу неділю травня кожного року в Україні відзначають чудове свято – День матері. Цього року ця дата припадає на 13 травня. З нагоди свята 11 травня 2018 року у міському Будинку культури відбулися святкові заходи.

Заступник міського голови Наталія Стасюк, від імені міського голови Михайла Полодюка, міської ради та її виконавчого комітету, привітала матерів і учасників святкового дійства. Наталія Василівна побажала усім матерям щастя, здоров’я, родинного благополуччя, взаєморозуміння, любові і тепла від своїх дітей. Також вона подякувала за натхненну та найвідповідальнішу материнську працю, за відданість, ласку, розуміння та надійну підтримку — усе, що матері дають дітям, які цього потребують.

Начальник служби у справах дітей Шепетівської міської ради Катерина Купрацевич теплими словами привітала матерів прийомних родин. На урочистостях були присутні і всі п’ять прийомних матерів: Шишова Л.П., Сахненко О.М., Вознюк О.В., Сирнікова О.О., Шевчук Т.М., які взяли у свої сім’ї на виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Жінкам були вручені подарунки від Шепетівської міської ради та служби у справах дітей обласної державної адміністрації.

Долучилася до привітань і прийомна дочка Шишової Л.П. Жуковська Ольга, яка подякувала своїй прийомній мамі за те, що навчила її жити, любити, працювати, отримати професію  і дотепер, коли в неї уже своя сім’я,  підростає синочок, і надалі підтримує з прийомною дочкою стосунки і спілкування.

Разом з офіційними вітаннями напередодні свята, матерів найщирішими словами і талановитими художніми номерами вітали танцювальні колективи дитячої художньої школи та міського будинку культури, вокалісти та сімейні дуети.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением