Вівторок, 23 січня 2018 14:52

Жителі Хмельниччини та Тернопільщини зустрілися на мості через річку Збруч

Автор

Делегація від Шепетівського району взяла участь у міжобласному заході з нагоди Дня Соборності України. Учора, 22 січня делегації від Шепетівського району на чолі із головою адміністрації Романом Підопригорою взяла участь у міжобласному заході з нагоди Дня Соборності України, який відбувся межі Гусятинського та Чемерівського районів. 

Хмельниччини і Тернопільщини зустрілися на мості через р. Збруч утворивши традиційний «живий» ланцюг між двома берегами.

Участь у акції взяли представники влади, духовенства, військовослужбовці. На мосту, який з’єднує Гусятин Тернопільської і Чемеровецький район Хмельницької областей, делегації з’єднали дві частини українського прапора – жовту та синю.

Далі на центральному майдані Гусятина відбувся молебень за Героїв Небесної сотні й воїнів, які загинули, захищаючи цілісність і незалежність України.

«Головною ідеєю було підкреслити та наголосити на єдності українських земель й українського народу, цілісності території нашої держави, виховання патріотизму на героїчних прикладах історії України…», - підкреслив голова райдержадміністрації Роман Підопригора, підсумувавши поїздку.

ДОВІДКОВО
99 років тому був проголошений Акт злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. Жителі Тернопільщини й Хмельниччини та гості з інших регіонів держави вже традиційно відзначають цей день на колишньому кордоні, який розділяв ЗУНР та УНР.

Шепетівська райдержадміністрація

 

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением