Вівторок, 21 листопада 2017 18:53

У четвер державні виконавці описуватимуть майно ТОВ "Шепетівка Енергоінвест"

Сьогодні працівники ПАТ "Шепетівкагаз" через борги все таки відрізали від газопостачання дві котельні за адресами вулиця Героїв Небесної Сотні 30 та 54. Відповідно в тих районах теплопостачання припинене. Але ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" має борги не лише за спожитий газ. 

У судовому порядку, Шепетівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства відсудили 212 755 грн боргу у приватного теплопостачальника.

У четвер 23 листопада о 10 годині ранку, державні виконавці прийдуть описувати майно ТОВ "Шепетівка Енергоінвест", адже на рахунках у них досі нулі.

Сподіваємось хоч їх допустять на територію підприємства, тому що після рішення міської ради про розірвання договору, комісії з передачі майна на баланс міста це не вдалось.

Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Ну і що толку з опису майна компанії? Адже декілька столів та компютерів навряд чи компенсують ті десятки (а за деякими даними близько ста) мільйонів гривень, які наші законослухняні громадяни добросовісно проплачували за спожитий газ. Але ці...

Ну і що толку з опису майна компанії? Адже декілька столів та компютерів навряд чи компенсують ті десятки (а за деякими даними близько ста) мільйонів гривень, які наші законослухняні громадяни добросовісно проплачували за спожитий газ. Але ці гроші чомусь не досягли рахунків "Нафтогазу". Причина відома - вони були просто вкрадені. Ось цих злодіїв в особах власників "Енергоінвесту" і потрібно зараз брати за жабри, поки вони не втікли, наприклад, до Росії (хоча, можливо, вони вже там).

Детальніше
dreamer
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением
No Internet Connection