Четвер, 08 грудня 2016 17:56

Місту повернуто земельну ділянку площею 31 гектар

Шепетівською місцевою прокуратурою вживаються заходи щодо припинення незаконного використання земель комунальної власності недобросовісними орендарями. Про це повідомив керівник місцевої прокуратури Іван Комар.
Встановлено, що між Шепетівською міською радою та одним із приватних акціонерних товариств ще у травні 2012 року укладено два договори оренди землі.

Відповідно до їх умов товариство отримало у користування земельні ділянки площею 31 гектар, які розташовані в межах міста, з метою здійснення виробничої діяльності. 

Проте, орендарем, всупереч умов договору, орендна плата на відповідний рахунок міської ради систематично не вносилась. Як наслідок, утворився борг, сума якого перевищує 1,3 мільйона гривень.

Враховуючи порушення істотних умов договору, прокуратура звернулася до господарського суду Хмельницької області з позовними вимогами про розірвання зазначених договорів оренди землі.

Наразі, позовні вимоги прокуратури задоволені судом у повному обсязі, а земельні ділянки, вартість яких перевищує 34 мільйони гривень, підлягають поверненню у комунальну власність.
Останнє редагування Четвер, 08 грудня 2016 18:21
Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода