Субота, 21 листопада 2015 14:07

Шепетівчани відзначили День Гідності та Свободи

Відповідно до Указу Президента 21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Напередодні свята міський голова Михайло Полодюк, секретар міської ради Микола Кикоть, заступники міського голови та депутати, працівники виконавчого комітету, освітяни, очевидці революційних подій, дружина Героя Небесної Сотні Миколи Дзявульського, учасники антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях, волонтери, громадські діячі, духовенство, молодь та журналісти вшанували загиблих Героїв Небесної Сотні та учасників АТО. Адже вони ціною власного життя стали на захист прав і свобод людини і громадянина, демократичних цінностей, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

- Їхній приклад виховує почуття відповідальності, гідності, патріотизму та любові до народу. Подвиг патріотів є неоціненним для України. Сьогодні кожен українець повинен згадати про загиблих патріотів, пам'ять про Героїв житиме вічно! А нашим громадянським обов'язком є створення нової, процвітаючої та незалежної Української держави. — зазначив Михайло Іванович.

До присутніх на заході звернулись волонтер, активний учасник Революції Гідності, депутат міської ради Валентина Прохорчук та настоятель церкви Святого рівноапостольного Великого князя Володимира Української Православної Церкви Київського Патріархату, депутат міської ради отець Василь.

Наприкінці зустрічі присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання.

Меморіальний захід відбувся біля Алеї Слави Героїв України, що знаходиться по вулиці Судилківській.

Коментарі (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

Відвідали захід,сумно і соромно(Сумно,що з ранку хоронили Руслана,людей було мало,но всі прийшли за покликом серця,хоча дощ...Сумно,що в 15 00 доща не було,а мітингу було присутні пару депутатів, прихожані церкви,як завжди педагоги,а як же без...

Відвідали захід,сумно і соромно(Сумно,що з ранку хоронили Руслана,людей було мало,но всі прийшли за покликом серця,хоча дощ...Сумно,що в 15 00 доща не було,а мітингу було присутні пару депутатів, прихожані церкви,як завжди педагоги,а як же без них, и все!!А це лише 2 річниця!Виходить всі наступні будуть або "примусово" або прийде лише пару людей( Соромно за те,що відсутність НАСТОЯЩЕГО лідера яу в країні,та і в місті - провокує моральну деградацію населення.

Детальніше
buh
This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="buh"]Виходить всі наступні будуть або "примусово" або прийде лише пару людей[/quote]<br />Та ну? Справді? От російський агітпром як працює.

Mihail-Voronchuk-vkontakte
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением