На початку заходу прозвучав Державний Гімн України, під час якого сержант Руслан Нех та солдат Олег Мандрик підняли Державний Прапор. Ведучі мітингу-реквієму – Алла Бійчук, художній керівник Ямпільського селищного будинку культури, та Олена Бояр, вчитель мистецтва Ямпільського ліцею, назвали ім’я кожного героя-земляка, хто загинув у російсько-українській війні. Усі присутні вшанували їхню пам'ять хвилиною мовчання.
Зі словами співчуття до рідних і близьких загиблих героїв звернувся Ямпільський селищний голова Василь Кордонець, наголосивши, що воїни-земляки віддали за нашу свободу і незалежність найцінніше – своє життя. Відтепер і довіку наш священний обов’язок – плекати і передавати пам'ять про них наступним поколінням.
Олексій Воробйов, офіцер 4 відділу Шепетівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, закликав присутніх приходити до Алеї Слави з дітьми, щоб це місце стало місцем майбутнього, а діти виростали із розумінням ціни свободи та вдячністю до подвигів героїв-земляків.
Право відкрити Алею Слави та зняти іменні прапори, які вкривали меморіальні дошки, надали учням Ямпільського ліцею.
Опісля представники різних релігійних конфесій: настоятель храму Святої Трійці селища Ямпіль – Андрій Карпюк, настоятель місцевої римо-католицької парафії – Павло Горай, благочинний Української православної церкви – Олександр Теравський та благочинний Православної церкви України – Степан Маковський об’єдналися у спільній молитві та освятили пам’ятні дошки.
Відкриття Алеї Слави у центральному парку Ямполя, безумовно, визначна подія в житті громади. Адже це місце завжди було особливим. Саме сюди рік за роком приходили жителі громади, щоб вшанувати пам'ять загиблих воїнів Другої світової війни. І ось тепер центральний парк став місцем зустрічі героїв різних поколінь, чиї імена назавжди вписані в історію Ямпільської громади.
Ямпільська громада