Розділ Події

На Шепетівщині відкрили ще одну Алею слави загиблих захисників

Автор 09 травня 2024, 13:00

8 травня в День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років у М’якотівському старостинському окрузі Плужненської територіальної громади на Шепетівщині відбулося відкриття Алеї слави загиблих захисників.

Відтепер будуть увіковічені імена місцевих Героїв, які віддали своє життя в російсько-українській війні заради України поряд із увіковічненими іменами своїх дідів та прадідів, які віддали своє життя Другій світовій війні 1939–1945 роках.

Військовослужбовці, ветерани, священнослужителі, представники Плужненської сільської ради та старостинських округів громади, установ і організацій, депутати, учні та вчителі, рідні та близькі загиблих воїнів, жителі та гості громади зібрались аби віддати шану тим, хто віддав життя за Україну. Представники духовенства відправили панахиду за загиблими Героями та провели освячення Алеї. Під звуки Державного Гімну України діти загиблих Героїв та військовослужбовці підняли національний стяг.

Висловити слова подяки та співчуття родинам надавалися: голові сільської ради – Віталію МАРТИНЮКУ, голові ради ветеранів – Віктору ПЕРТРОВСЬКОМУ, мамі загиблого учасника АТО – Людмилі ЧЕПЕЛЮК, старості села М’якоти – Людмилі ШУЛДИК та священнослужителям Ізяславського округу ПЦУ.

"Це найменше, чим ми можемо віддячити загиблим захисникам за мир у наших домівках та захист нашої країни. Адже Герої живі, поки жива пам’ять про них",- промовив у своєму виступі сільський голова Віталій МАРТИНЮК.

Захід продовжили вчителі та учні М’якотівського ліцею, коротко зачитавши автобіографії кожного загиблого Героя, звучали проникливі пісні та вірші…

«Алея слави – це друге місце після храму, де ми зобов’язані схиляти свої голови», - йшлося у промові Благочинного Ізяславського округу ПЦУ митрофорного проієрея Володимира КОВАЛЬЧУКА.

Наприкінці відбулось покладання квітів та лампадок до світлин полеглих Героїв. Алея Пам’яті – це про вічне життя, про життя тих, хто став небесним військом та увійшов в історію як Герой, захисник… Ми ніколи не забудемо їх, наших воїнів світла, і молимося, аби на цій Алеї не збільшувалась кількість світлин.

Вічна слава загиблим Героям України!

Плужненська громада

0
репостів
0
репостів