19 листопада розпочались змагання серед військовослужбовців та силових структур міста з нагоди Дня збройних сил України.
Впродовж жовтня та листопада учнівська молодь закладів професійної (професійно-технічної) освіти долучилася до благодійної акції «Подаруй тепло солдату». Ініціатором акції була Хмельницька обласна рада учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти з нагоди відзначення Дня захисника України.
15 листопада під керівництвом т.в.о. голови адміністрації Володимира Кальніченка відбулося засідання міжвідомчої обласної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівня Хмельницької області. До участі в засіданні також долучилися голова обласної ради Михайло Загородний, заступники голови адміністрації, члени робочої групи та представники окремих районів області.
Цього місяця розпочались змагання команд правової ліги КВК, в якій виступають юні помічники поліцейських з усіх районів області. Такий формат роботи з молоддю ініційований Головним управлінням Національної поліції в Хмельницькій області. Ігри проводяться вже другий рік поспіль.
Щороку, в третю неділю листопада, відзначають День працівників сільського господарства. Напередодні свята керівники району та міста — голова райдержадміністрації Віталій Бузиль, голова районної ради Петро Дзяворук та міський голова Михайло Полодюк привітали аграріїв зі святом.
14 листопада працівники 21 Державного пожежно-рятувальної частини м. Шепетівка завітали до сіл Городнявка, Михайлючка та Червоний Цвіт, аби провести для учнів місцевих шкіл акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!».
Учора, 13 листопада, у селі Жилинці на Шепетівщині сталася трагедія.
30-31 жовтня в Ужгороді відбувся чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків, який став вирішальним етапом відбору на чемпіонат Європи (8 грудня, Лісабон, Португалія) та чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій (9 листопада, Беране, Чорногорія) з кросу.
Шепетівський міськрайонний суд визнав винним обвинуваченого в нанесенні умисного середньої тяжкості тілесного ушкодження (частина 1 статті 122 Кримінального кодексу України) та призначив покарання – 2 роки позбавлення волі, звільнивши від його відбування на 2 іспитових роки (на підставі статті 75 КК України).
8 листопада о 8 год житель с. Білокриниччя Судилківської сільської ради вранці виводив на випас кобилу. Коли припинав кобилу, з кущів вибіг лис і почав робити спроби напасти. Власник тварини побіг додому за засобами захисту. Коли повернувся, лис лежав біля кобили мертвий (забитий кобилою), кобила була в крові в області голови — в ділянці нижньої щелепи, нижньої губи, лоба роздерто. Власник повідомив державну службу ветеринарної медицини про дану подію.
Сайт міста Шепетівка ©2005-2026
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua