Понеділок, 07 жовтня 2019 15:30

У Шепетівці вдруге провели Всеукраїнський урок доброти

Уже вдруге поспіль педагоги Шепетівського міського ЦЕНТУМ долучаються до проведення Всеукраїнського уроку доброти, присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин, який відзначається 4 жовтня. Цей захід ініційований Всеукраїнськм благодійним фондом «Happy Paw» та проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Щоб стати учасником заходу, а також долучитися до встановлення нового Національного рекорду України «Найбільша кількість уроків добра», педагогами ЦЕНТУМ 2 жовтня проведені заняття з вихованцями за методичними матеріалами, наданими фондом.

Під час занять обговорювалися важливі питання ставлення до пухнастиків, піклування про них та відповідального поводження. Діти малювали своїх улюбленців, розгадували кросворди та розповідали цікавіісторії про своїх чотирилапих друзів.

Слід зауважити, що такі заходи в закладі проводяться не лише в цей день , а й протягом усього навчального року. Адже завдання дорослих – допомогти дітям вирости відповідальними, гуманними та екологічно свідомими громадянами.

Останнє редагування Понеділок, 07 жовтня 2019 15:43

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением
No Internet Connection