Юні шепетівчани представляли Хмельниччину на Всеукраїнському фестивалі патріотичних дій

Вихованці Шепетівського міського ЦЕНТУМ вже вдруге поспіль представляють Хмельницьку область на Всеукраїнському фестивалі патріотичних дій, що проходить на базі НЕНЦУМ МОН УКраїни в м.Києві. Таку можливість діти отримали за перемогу у Всеукраїнській еколого-патріотичній грі "Паросток".

Фестиваль організований національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді з метою популязації кращого досвіду еколого-патріотичного виховання,  готовності до активної громадянської позиції та екологічної діяльності.

В рамках заходу вихованці ЦЕНТУМ презентували діяльність закладу щодо здійснення екологічного та національно-патріотичного виховання під час урочистого відкриття Фестивалю патріотичних дій та ознайомчої презентації "Творчий юннатівський марафон патріотичних дій". 

В рамках Фестивалю для його учасників було організовано екскурсію до Національного музею історії України та відвідування вистави "Сорочинський ярмарок" в Київськогму національногму театрі оперети.

Крім того, діти мали змогу навчитись правильно надавати першу медичну допомогу під час Школи першої медичної допомги "Швидко вчасно, першокласно", яку для учасників провели волонтери. В ході навчання усі навчились правильно поводитись з людьми, які втратили свідомість, робити непрямий масаж серця та штучне дихання.

А ще -  участь в роботі "Українського містечка"  і виготовлення сувенірів з природного матеріалу, плетіння маскувальної сітки, участь в екоквесті "Мандруємо Україною" та екочеленджі "Квітуй, Україно!", екскурсія по НЕНЦ.

Під час урочистого закриття заходу усі його учасники нагороджені грамотами за високу громадянську позицію, досягнення у сфері національно-патріотичної діяльності, творчий підхід, креативність та оригінальність презентації в рамках проведення Всеукраїнського фестивалю патріотичних дій.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением