Середа, 20 березня 2019 16:51

Відбувся міський семінар учителів іноземної мови початкових класів

Гра для дітей – це спосіб пізнання світу. Всім відомо, що у грі діти розвивають важливі компетентності, які будуть їм необхідні потягом усього життя. Саме темі гри був присвячений семінар учителів іноземної мови початкових класів з проблеми «Нові аспекти в навчанні іноземної мови в умовах реалізації Концепції НУШ» на тему « Вивчення іноземних мов через гру.»

Семінар у ЗОШ №3 розпочали із проведення уроку у 1 класі. Вчитель англійської мови Петрук Олена Миколаївна провела урок на тему «My favourite food». Весь урок був побудований на використання ігрових технологій. Особлива увага приділялася використанню нової методики компетентнісного навчання НУШ «Шість цеглинок», яка спрямована на розвиток оперативної пам’яті, соціальних умінь і навичок.

Діти навчалися через гру, намагалися вирішувати складні завдання, експериментували, творчо мислили. Все це сприяло розвиткові комунікативних вмінь та навичок, які є найважливішими у вивченні іноземних мов. До уроку увійшли такі ігри, як «What’s missing?», «Bingo», «Stepping Stones» та багато інших.

Урок завершився творчою роботою в групах, під час якої діти «готували» власну піцу. Щоб отримати начинку для піци вони виконували завдання, а лише тоді в них могла вийти смачна піца. Після уроку була проведена теоретична частина і обговорення поставлених питань.

Усі дійшли спільного висновку, що використання ігрових технологій, а особливо нової методики «Шість цеглинок» - є необхідним і результативним тому, що гра додає навчальному спілкуванню комунікативної спрямованості, зміцнює мотивацію до вивчення іноземної мови і значно підвищує якість оволодіння.

За матеріалам ЗОШ №3 міста Шепетівки

Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением