Плесенські школярі перемогли на обласному етапі КВН

Автор

Відбувся обласний етап гри КВН серед команд молодіжного патріотично-правового руху «ХОМА». Цей рух діє на Хмельниччині вже майже три роки і охоплює практично всі райони області.

Старшокласники допомагають соціально незахищеним верствам населення, агітують за здоровий та спортивний спосіб життя, а також разом з поліцейськими проводять патріотичну та правопросвітницьку роботу серед підростаючого покоління.

А нещодавно в історії руху розпочалась нова сторінка — активісти заснували свою лігу КВН. Районні осередки руху «ХОМА» змагаюься за звання найвеселіших і найкмітливіших.

26 січня 2019 року в м. Сатанів відбувся обласний етап гри КВН серед команд молодіжного патріотично-правового руху «ХОМА» (Хмельницьке об'єднання молодих і активних). Команди виступали у трьох конкурсах — «Візитівка», «Розминка» та «Музичне домашнє завдання».

У фіналі змагань за першість боролися команди «хомівців» із Волочиська, Шепетівки, Городка, Деражні та Ізяслава.

У яскравій та запеклій боротьбі перемогла команда «Без обмежень» Плесенської зош І-ІІІ ступенів Шепетівського району. Вітаємо наших переможців!

— Цей захід має на меті, в першу чергу, привити нашому підростаючому поколінню правові звички та сприяти їхньому розвитку у правовій площині, — зазначає Сергій Цимбалюк, начальник відділу ювенальної превенції ГУНП в Хмельницькій області. — Для нас важливо, щоб вони подавали приклад своїм одноліткам. 

Останнє редагування Вівторок, 29 січня 2019 15:38

Відео

Люди, участвующие в этой беседе

Коментарі (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Приемно.

Віктор
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением