Четвер, 20 грудня 2018 12:36

На Шепетівщині створене ще одне учнівське лісництво "Барвінок"

Автор

Cьогодні в учнів Шепетівської ЗОШ № 4 відбувалась посвята у юні лісівники. На підставі спільного рішення директора ДП «Шепетівський лісгосп» Сасюка В.М. та директора школи Пістрюги Л.В. було створене шкільне лісництво «Барвінок». «Барвінчата» стали дванадцятою дитиною в родині учнівських лісництв Шепетівщини.

З нагоди відкриття до школярів завітали директор ДП «Шепетівський лісгосп» Сасюк В.М., інженер лісових культур Кирильчук А.О., депутат міської ради Бунечко А.В., завідувач методичним кабінетом Петрук Г.Г.

Володимир Михайлович привітав учнів з такою важливою подією і наголосив що потрібно любити і оберігати природу, не засмічувати навколишнє середовище, допомагати птахам і тваринам у зимовий період і головне цінувати все, що дає матінка природа та спільно з Людмилою Василівною вручив барвінчатам посвідчення юних лісівників.

На завершення Алла Вікторівна провела майстер клас з виготовлення новорічних віночків для всіх присутніх. Малеча з радістю прийняла участь в такому заході і тепер школу прикрашають виготовлені власноруч новорічні прикраси.

Прес служба ДП «Шепетівський лісгосп»

Новини Шепетівки в месенджерах

Viber | Telegram

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением