На Шепетівщині створене ще одне учнівське лісництво "Барвінок"

Автор

Cьогодні в учнів Шепетівської ЗОШ № 4 відбувалась посвята у юні лісівники. На підставі спільного рішення директора ДП «Шепетівський лісгосп» Сасюка В.М. та директора школи Пістрюги Л.В. було створене шкільне лісництво «Барвінок». «Барвінчата» стали дванадцятою дитиною в родині учнівських лісництв Шепетівщини.

З нагоди відкриття до школярів завітали директор ДП «Шепетівський лісгосп» Сасюк В.М., інженер лісових культур Кирильчук А.О., депутат міської ради Бунечко А.В., завідувач методичним кабінетом Петрук Г.Г.

Володимир Михайлович привітав учнів з такою важливою подією і наголосив що потрібно любити і оберігати природу, не засмічувати навколишнє середовище, допомагати птахам і тваринам у зимовий період і головне цінувати все, що дає матінка природа та спільно з Людмилою Василівною вручив барвінчатам посвідчення юних лісівників.

На завершення Алла Вікторівна провела майстер клас з виготовлення новорічних віночків для всіх присутніх. Малеча з радістю прийняла участь в такому заході і тепер школу прикрашають виготовлені власноруч новорічні прикраси.

Прес служба ДП «Шепетівський лісгосп»

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением