П'ятниця, 31 серпня 2018 20:29

У ЗОШ №4 вже встановлюють модульну котельню

Відповідно до бюджетних змін, які прийняті під час позачергової сесії Шепетівської міської ради 26 липня, було прийнято рішення виділити кошти на дві модульні котельні для двох навчальних закладів міста — ЗОШ №1 та ЗОШ №4. Вартість котелень та встановлення складає 3 мільйони 420 тисяч гривень.

Сьогодні у ЗОШ №4 розпочалися роботи по встановленню даної модульної котельні. Котельня для ЗОШ №1 закуплена і знаходиться на території навчального закладу.

Слід нагадати, що оскільки в минулому році опалювальний сезон розпочався несвоєчасно, через відсутність номінацій на газ для ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», то влада міста розпочала переводити комунальні заклади освіти на автономне теплопостачання.

Восени 2017-го всі дошкільні навчальні заклади опалювалися модульними котельнями. Фінансування на ці об’єкти надійшло з міського бюджету — 6 мільйонів 668 тисяч 359 грн., та частково з державного — 2,5 мільйони грн.

Як раніше зазначалося, всі навчальні заклади, у яких були встановлені модульні котельні, до завершення опалювального періоду мали комфортний температурний режим.

Інформаційний відділ Шепетівської міської ради

Останнє редагування П'ятниця, 31 серпня 2018 20:33
Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением
No Internet Connection