У Шепетівці поліцейські провели урок безпеки для діток з реабілітаційного центру

Автор 02 квітня 2025, 13:43

Інспектори служби освітньої безпеки Шепетівського районного управління поліції Ольга Руда та Олена Гуля завітали до діток в Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю. Вони провели для діток урок з безпеки дорожнього руху та разом виготовили світловідбиваючі флікери.

Дітки з інвалідністю можуть відчувати тривогу через незнайомі або непередбачувані ситуації на дорозі. Якщо постійно повторювати з ними правила дорожнього руху, хлопчики та дівчатка почуватимуться на дорозі впевненіше, адже знатимуть чіткий алгоритм дій, — зазначила інспектор служби освітньої безпеки Ольга Руда.

Разом з поліцейськими діти повторили правила дорожнього руху та виготовили світловідбиваючі брелоки, які повісили на свої рюкзаки. Світлоповертальні елементи — запорука безпеки дітей у вечірній час доби.

Поліція Хмельницької області

Коментувати...
Увійти за допомогою ( Зареєструватися? )
або опублікувати як гість
Завантаження коментаря... Коментар буде оновлено через 00:00.

Будьте першим, хто залишить коментар.

0
репостів
0
репостів