Були представлені учнівські ансамблі м.Шепетівки, м.Ізяслав та м.Славути «Пікколіночки». Різноманітні за кількісним складом, віком учасників. Такі різні, але в той самий час відстежується спільне – любов до улюбленого предмету – ансамблю скрипалів.
Такими враженнями поділилась викладачка Славутської школи мистецтв Катерина Савітська:
Неймовірна зустріч, дружня атмосфера, нові знайомства, новий формат проведення для нашого регіону, новий досвід. Легко з однодумцями, коли пропонуєш, і знаходиш підтримку у втіленні ідеї. Коли ніхто не відмовив, а всі тільки «за»! Дякую любим колегам за творчий двіж! За бажання та працю! Найкращі!
2 год 30 хв гри, слухання, спільної гри під фортепіано, під фонограми. Діти мали змогу відчути себе артистами філармонії, стати учасниками міні-оркестру. В ігровій формі познайомились, поділились своїми думками, захопленнями.
В котрий раз переконуюсь в тому, що на скрипку приходять навчатись різносторонньо-розвинуті діти. Ось невеликий перелік захоплень: китайська, англійська мова, равлики, рослинництво, танці, волейбол та футбол.
Програмним твором заходу стала «Чечітка» Е.Джонса. Кожен колектив отримав домашнє завдання – вигадати рухи, тим самим проявити фантазію та творчий підхід.
Цікаві інтерпретації. Та разом – веселіше, спільне виконання викликало захват!
У рамках семінару-практикуму були проведені майстер-класи викладачами Кабацій О.П. та Шадюк Л.Б.
Викладач Славутської МШ провела майстер-клас з ансамблями м.Шепетівки та м.Ізяслав на тему: «Ритмічна гімнастика для учнів скрипалів на уроці ансамблю, як один з способів розвитку артистизму».
Заключним номером був «Щедрик» Миколи Леонтовича.
Цей шедевр нікого не залишив байдужим! У спільному виконанні були задіяні усі учасники семінару. І приємна нагорода для діток – піца! Окрема подяка людям, які є постійною підтримкою, які завжди поруч. Це золоті батьки наших учнів!
Безмежна вдячність найкращому концертмейстеру – Тетяні Бондарчук! Цінуємо та любимо!