Субота, 13 липня 2013 — Сайт міста Шепетівка
![Католики з Шепетівки найкраще грають у футбол](/media/k2/items/cache/0f9f2c4ac314569afbfb8ab4ee9198bf_Generic.jpg?t=20130713_233821)
Розділ
Спорт
14 липня 2013, 02:02
Католики з Шепетівки найкраще грають у футбол
Переможцями Другого Дієцезіального чемпіонату з міні-футболу, який відбувся у Хмельницькому, стала команда «Fraternitas» парафії Воздвиження Святого Хреста з Шепетівки. У фіналі футболісти вибороли перемогу у команди «ВДС» Вищої Духовної Семінарії Святого Духа з Городка з рахунком 2:1. Окрім почесного кубка, медалей та грамоти, футболісти отримали квитки на відбірковий матч між Україною та Англією на Чемпіонат світу з футболу 2014 року. 10 вересня вони дивитимуться гру на НСК «Олімпійський».