П'ятниця, 30 жовтня 2020 17:44

Шепетівська лікарня отримала ще один апарат ШВЛ

Сьогодні, 30 жовтня 2020 року  КНП «Шепетівська ЦРЛ» отримала новий апарат штучної вентиляції легень експертного класу Oricare V8600. Про це повідомили на сайті медичного закладу.

Це обладнання для лікарні передали представники оперативного штабу по боротьбі з коронавірусом у Хмельницькій області Вадим Лозовий та  Світлана Павлишина спільно з соціально-відповідальною компанією «Епіцентр-К».

Апарат ШВЛ вкрай необхідний для лікування пацієнтів із коронавірусом, що мають важкі ускладнення дихальної системи та потребують госпіталізації. Даний апарат слугуватиме лікарям для порятунку дорослих та маленьких пацієнтів, адже кількість хворих, які перебувають на стаціонарному лікуванні з кожним днем зростає. Це компактний та мобільний апарат з потужним акумулятором. Не потребує наявності компресора, що робить його легким у переміщенні та дає змогу ефективно працювати у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії.

«Ми щиро вдячні Олександру та Галині Герегам, засновникам компанії  «Епіцентр-К», які систематично допомагають нашій лікарні у боротьбі з коронавірусом. Неодноразово саме «Епіцентр» надавав нам допомогу по забезпеченню усім необхіднимЦе вже третій апарат ШВЛ, який ми отримали від компанії і це дасть нам можливість врятувати не одне людське життя. »- зазначає головний лікар ЦРЛ Валентина Савчук.

Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода