П'ятниця, 31 липня 2020 15:46

Шепетівці загрожує посилення заходів щодо протидії COVID-19

Сьогодні голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет провів черговий брифінг для журналістів щодо захворюваності на COVID-19 на території області та вжиття тих заходів, які здійснюються з метою подолання негативних наслідків цієї епідемії. 

Він повідомив, що станом на 14:00 в області підтверджено 1159 випадків COVID-19, одужало – 939, летальних – 24. На лікуванні перебуває 196 осіб, з них 75 лікується стаціонарно в ХІЛ, 121 амбулаторно.

В області спостерігається зростання захворюваності на COVID-19 в різних адміністративно – територіальних одиницях Хмельниччини, але найбільше турбує м. Хмельницький, оскільки по місту щодня фіксується суттєве збільшення хворих  (з 24.07.20. по 30.07.20. кількість хворих збільшилася на 35 осіб).

З 1 серпня набуває чинності постанова Кабінету Міністрів України, яка визначатиме новий порядок щодо визначення та віднесення регіонів України до певної зони (зелена, жовта, помаранчева та червона) щодо ситуації з захворюваністю на коронавірусну інфекцію. Відтак, якщо протягом п’яти днів на території певної області показники будуть перевищувати гранично допустимі норми, тоді державна комісія ТЕБ та НС визначатиме в яких містах або районах зазначеної області застосовувати той чи інший рівень, і відповідно, впроваджувати певні обмеження. У випадку, якщо так буде зростати рівень захворюваності, область може потрапити у жовту, або й у помаранчеву зону. Це означає, що карантинні вимоги посилять.

Згідно із розробленими «кольоровими» зонами, у помаранчевій забороняється діяльність закладів розміщення (окрім готелів), розважальних закладів та ресторанів у нічний час, спортзалів, фітнес-центрів, закладів культури, планові госпіталізації в лікарнях, прийом нових змін в дитячі табори та обмеження для масових заходів.

Також з 1 серпня вступає в дію інший алгоритм запровадження або послаблення заходів щодо протидії COVID-19 на території області.

Лідерами антирейтингу, де кількість хворих перевищує ті норми, які раніше використовувалися на території області (1,2 особи на 10 тис. населення) є: м. Старокостянтинів (1,45), м. Хмельницький (1,28), м. Шепетівка (2,43), Білогірський район (2,36), Ізяславський район (1,43), Летичівський район (3,2), Славутський район (1,79), Старокостянтинівський район (2,22 особи на 10 тис. населення).

Показники для послаблення протиепідемічних заходів станом на 30.07.2020

290720

Останнє редагування П'ятниця, 31 липня 2020 18:50
Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода