Неділя, 07 липня 2019 15:37

На "Шанхаї" облаштовують амбулаторію та аптечний пункт

Автор

Однією з суттєвих проблем надання медичної допомоги в місті Шепетівка є її недоступність для мешканців району "Шанхай". І як сьогодні повідомили у Шепетівському Центрі ПМСД, відтепер цю проблему взялися ліквідовувати.

Прийнято рішення про облаштування в даному районі амбулаторії загальної практики сімейної медицини та аптечного пункту, де будуть працювати лікарі Шепетівського центру ПМСД Шепетівської районної ради.

Відповідне приміщення вже придбане. Таке рішення точно покращить якість та доступність надання медичної допомоги мешканцям селища "Косецьке".

Керівник Шепетівського Центру ПМСД Андрій Нечипорук подякував за підтримку народному депутату Верховної Ради України Роману Миколайовичу Мацолі та депутату міської ради від цього району Собчук Наталії Миколаївні.

Новини Шепетівки в месенджерах

Viber | Telegram

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Саме найкраще відмиття коштів це будівництво чи ремонт! Навіщо той ПСМД коли при любій серйозній проблемі звертатись в міську лікарню! Треба тій реформаторці столичній зламати ногу в Шепетівці та звернутись в ПСМД місцевий щоб він направив її на...

Саме найкраще відмиття коштів це будівництво чи ремонт! Навіщо той ПСМД коли при любій серйозній проблемі звертатись в міську лікарню! Треба тій реформаторці столичній зламати ногу в Шепетівці та звернутись в ПСМД місцевий щоб він направив її на огляд по місцю прописки! Можливо в Столиці чи в Великих містах наприклад Харків ці заклади актуальні а в нас безнадійні! дублюють роботу лікарень питання лише навіщо?

Детальніше
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением