П'ятниця, 05 квітня 2019 16:27

Медики Шепетівки провели акцію до Всесвітнього дня здоров’я

«Здоров’я для всіх!»- саме під таким гаслом  4 та  5 квітня 2019 року  у Шепетівці проходила  інформаційно-оздоровча акція присвячена Всесвітньому дню здоров’я. У ці дні в різних куточках нашого міста були облаштовані пункти, де кожному бажаючому медики  вимірювали артеріальний тиск та рівень цукру в крові.

Кожен учасник акції також мав змогу отримати консультацію щодо ведення здорового способу життя та відмови від шкідливих звичок , а також отримати  інформаційні матеріали з даної тематики. 

«Подібні «Дні здоров’я» – вкрай важливі профілактичні заходи. Перш за все вони спрямовані на акцентування уваги населення щодо своєчасного попередження серцево-судинних, лікуванні гіпертонічної хвороби, відмові від шкідливих звичок, дотриманні раціонального харчування та фізичної активності»- зауважив заступник Головного лікаря з медичного обслуговування населення Олександр Наумець. 

Загалом за два  дні було обстежено 225 осіб. 

Водночас лікарі Шепетівської ЦРЛ відвідали школи міста, де провели бесіди з учнями на тему: «Здоровий спосіб життя», адже шлях до здоров’я починається ще з дитинства. Саме з молоду треба робити вибір, визначати найважливіші форми життєдіяльності, на які можна самому впливати ще з ранніх літ.

Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением