Відбулося чергове засідання Госпітальної ради Шепетівського Госпітального округу

Автор

У четвер, 13 грудня 2018 року відбулося чергове засідання Госпітальної Ради Шепетівського Госпітального Округу на базі Шепетівської центральної районної лікарні. Про це повідомили на сайті освітнього закладу.

У засіданні взяли участь голова Шепетівської Районної ради Петро Дзяворук, голова Шепетівської районної державної адміністрації Роман Підопригора, Шепетівський міський голова Михайло Полодюк та 23 члени Госпітальної Ради Шепетівського Госпітального округу.

Голова Госпітальної Ради, головний лікар Шепетівської ЦРЛ Валентина Савчук провела оглядову екскурсію по підрозділах та відділеннях підпорядкованого закладу, ознайомила з матеріальною базою та рівнем надання медичної допомоги в кожному відділенні лікарні.

Далі зустріч продовжилась в актовій залі лікарні  розглядом актуальних питань у роботі Шепетівського Госпітального Округу.

Присутні заслухали доповідь Валентини Савчук про стан матеріально-технічного забезпечення лікарні та рівень надання вторинної медичної допомоги жителям Шепетівського району.

Вона також наголосила, що  основними завданнями госпітального округу є сприяння організації та функціонуванню мережі закладів охорони здоров’я, що входять до складу Шепетівського ГО, у такий спосіб, що дозволить забезпечити якість та своєчасність надання вторинної медичної допомоги населенню та ефективне використання бюджетних коштів, координація дій, розроблення пропозицій та рекомендацій, визначення проблемних питань з організації та фінансування вторинної медичної допомоги у Госпітальному окрузі та багато інших питань.


Реклама: Клініка Уросвіт допоможе вам позбутися проблем із простатою http://urosvit.com/adenoma-prostati/. Ми пропонуємо лазерне видалення аденоми, трансуректальну резекцію, медикаментозну лікування.


Після виступів членів Госпітальної Ради та обговорення планів та перспектив щодо Шепетівської ЦРЛ Валентина Миколаївна додала, що завданнями закладу на цей рік залишаються:

 • завершення реконструкції та капітального ремонту хірургічного відділення,
 • оновлення устаткування хірургічної служби;
 • потреба в придбанні мамографа, апарату УЗД для терапевтичної служби, ректосигмоскопу;
 • потреба в придбанні обладнання для кардіологічної служби, в т.ч. велоергометру;
 • спорудження локальних очисних споруд в Шепетівській ЦРЛ (розробити  проектно-кошторисну документацію)
 • придбання спеціального реанімаційного автомобіля для транспортування важкохворих в заклади третього рівня,
 • проведення капітального ремонту автомобіля «Мерседес» за благодійні   кошти,
 • утеплення фасадів терапевтичного корпусу та поліклініки,
 • проведення ремонту внутрішньо будинкової системи опалення    терапевтичного корпусу,
 • розробити та затвердити Програму про безкоштовне  надання невідкладної медичної допомоги дітям протягом перших 3-х діб лікування та оздоровлення дітей в літній період.

Та найпріоритетнішим завданням є завершення будівництва на території Шепетівської ЦРЛ корпусу дитячого відділення з дитячою поліклінікою, в якому буде розміщене акушерсько-гінекологічне, дитяче відділення, жіноча консультація. 

А також планується розпочати процес перетворення КЗ ЦРЛ у комунальне некомерційне підприємство в грудні місяці 2018 року.

Члени Госпітальної ради Шепетівського Госпітального округу прийняли рішення створити робочу групу (6 членів Госпітальної ради – головні лікарі Центральних районних лікарень), завданням якої буде розробити стратегічний план розвитку Шепетівського Госпітального округу на 5 років.

Останнє редагування Неділя, 16 грудня 2018 14:36

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

 1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением