Середа, 19 вересня 2018 18:37

Обласні чиновники позбавили фінансування будівництво дитячого відділення шепетівської лікарні

Автор

Сьогодні під керівництвом голови обласної державної адміністрації Вадима Лозового проведено засідання комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Голова адміністрації проінформував, що з передбачених коштів ДФРР у сумі 236,0 млн.грн., спеціальний фонд становить 78,7 млн.гривень.

За його словами, тут кошти спеціального фонду передбачено направити на добудову (реконструкцію, капітальний ремонт) 20 об’єктів, з яких 5 – лише з коштів спец. фонду. Разом з тим, додав Вадим Миколайович, кошти спеціального фонду у сумі 28,0 млн.грн. не надійшли на такі важливі довгобуди, які передбачалось ввести в експлуатацію на початку 2019 року, як три загальноосвітні школи у сільських населених пунктах (загальноосвітні школи у с.Новолабунь Полонського району, с.Залужжя Білогірського району та с.Корчик Шепетівського району).  Відтак, є ризик, що кошти спеціального фонду в цьому році взагалі можуть не надійти.

Проаналізувавши ситуацію щодо освоєння коштів по всіх об’єктах, які включено до розпоряджень Уряду, вважаємо за доцільне провести перерозподіл коштів між окремими об’єктами з загального фонду на спеціальний та відповідно до загального з спеціального з метою їх ефективного та своєчасного використання у повному обсязі, завершення будівельних робіт та введення запланованих об’єктів в експлуатацію

Посадовець наголосив, що днями відбудеться засідання Міжвідомча комісія при Мінрегіоні України, на якій буде прийнято рішення щодо внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 травня 2018 року № 372-р, тому сьогодні необхідно прийняти остаточне рішення з відповідними змінами.

Таким чином з фонду будівництва Дитячого відділення на 60 ліжок і поліклінікою на 300 відвідувачів на добу по вул. В.Котика, 85 у м.Шепетівка забрали 1907,8 тис.грн. і направили їх на будівництво Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня у с.Корчик Шепетівського району. Ще 200 тис. грн. перекинули на капітальний ремонт будівлі Хмельницького обласного онкологічного диспансеру по вул.Пілотській, 1 у м.Хмельницькому.

Останнє редагування Середа, 19 вересня 2018 18:52

Новини Шепетівки в месенджерах

Viber | Telegram

Відео

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (8)

This comment was minimized by the moderator on the site

Читайте детальніше інформацію. Зробили перекидку об'єктів по фінансових напрямках, тобто забрали з дитячого відділення загального фонду 1,9 млн грн дали на корчик школа і так саме по корчику забрали 1,9 млн грн з спец фонду дали на дитячого...

Читайте детальніше інформацію. Зробили перекидку об'єктів по фінансових напрямках, тобто забрали з дитячого відділення загального фонду 1,9 млн грн дали на корчик школа і так саме по корчику забрали 1,9 млн грн з спец фонду дали на дитячого відділення!!

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

Загальний фонд був 3907 тис. грн
1907 тис. грн пішло на школу в Корчику
2000 тис. грн на кап ремонт лікарні у ХМельницькому
Порахуйте, скільки лишилось?

This comment was minimized by the moderator on the site

Ну що ж продовжимо нашу бесіду! Але все такі без ображень є ще одна фраза ))) смотрю в книгу, вижу.......)))) загальна сума по дитячому відділенню складає 5.9 млн грн який розділяється на такі як 3.9 млн грн заг фонду і 2.0 млн грн спец фонду, як...

Ну що ж продовжимо нашу бесіду! Але все такі без ображень є ще одна фраза ))) смотрю в книгу, вижу.......)))) загальна сума по дитячому відділенню складає 5.9 млн грн який розділяється на такі як 3.9 млн грн заг фонду і 2.0 млн грн спец фонду, як мені в дитинстві казали ( розуй очі і все побачиш) чуть уважніше читайте! Тому вважаю що я в ці не легкі бесіді все такі прав що назва не відповідає дійсності!»?! Без образ))))

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

Багато ви набудуєте на 2 млн грн?

This comment was minimized by the moderator on the site

я вважаю потрібно змінити назву статті!!!!!

This comment was minimized by the moderator on the site

та не добудують її -хіба вибори!

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением