П'ятниця, 04 листопада 2016 14:29

Шепетівські медики провели профілактичну акцію

До Всесвітнього дня боротьби з інсультом, який відзначається 29 жовтня, та з метою актуалізації проблеми поширення серцево-судинних захворювань в Україні розпочалися освітньо-профілактичні заходи в рамках всеукраїнської акції “СТОП ІНСУЛЬТ 2016”. Така акція вже відбулася у поліклініці Шепетівської центральної районної лікарні.
Під час акції більше, ніж у третини обстежених було виявлено підвищений артеріальний тиск. Їм було рекомендовано звернутися до лікаря загальної практики та проведено бесіду з питань захворювання.

Інсульт посідає третє місце в списку хвороб, від яких помирають люди у всьому світі. У 80% випадків інсульту можна уникнути, якщо дотримуватися здорового способу життя та приділяти увагу головним факторам ризику. На 8% можна зменшити можливість розвитку серцево-судинних захворювань, якщо відмовитись від паління.
Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Інсульт це звісно проблема...але тут грип йде . І де вакцини ? Чому нема??? Бридко вчора було дивитись у новинах як сУПРУН на камеру піарилась що закупили 100 тис. вакцин( що для України дрібниці)<br />Та і тих ніде не купиш! Я вже...

Інсульт це звісно проблема...але тут грип йде . І де вакцини ? Чому нема??? Бридко вчора було дивитись у новинах як сУПРУН на камеру піарилась що закупили 100 тис. вакцин( що для України дрібниці)<br />Та і тих ніде не купиш! Я вже прогуглила.минулих років чомусь з цим проблем не було!<br />Проблема N1 у місті - нема вакцин і нема у кого лікуватись!!!

Детальніше
LuK
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением