“Танцюють всі-6” в Хмельницькому

В Хмельницькому академічному музично-драматичному театрі імені Михайла Старицького відбувся передкастинг одного із найпопулярніших українських танцювальних шоу телеканалу “СТБ” “Танцюють всі”.

Показати своє вміння рухатись у ритмі танцю прийшли найкращі танцівники Поділля. Кожному, хто вийшов на сцену, довелося за лічені хвилини показати себе з найкращого боку без попередньої підготовки. Відбір був суцільною імпровізацією. Спочатку учаснику потрібно було заповнити анкету. Далі - невеличка співбесіда. Потім - тренування. І нарешті... відбір. Щоправда, режисери лише записували на відеокамеру виступи хмельничан. Потім відеозапис оцінюватимуть столичні хореографи, продюсери та журі шоу. Сторонніх людей у зал не пускали, бо кастинг був закритий. Журналістка “СТБ” Олександра Перькова, яка спілкувалася з учасниками передкастингу, запевнила, що в кожному місті є свої “родзинки” і позмагатися приходять дуже різні люди. Про фаворитів пані Олександра не розповідала, мовляв, це суб’єктивна думка. Таємницею за сімома печатками є і кількість учасників хмельницького відбору. “Ми не вправі розголошувати таку інформацію, - каже журналістка. - Можу лише запевнити, що всі подільські танцюристи дуже талановиті”. Однією з перших у відборі взяла участь мати двох дітей Марія Пашковська з Шепетівки. За словами дівчини, вона ще в дитинстві самостійно займалася хореографією, продовжувала приділяти увагу танцям і після одруження. “Я дуже нервувала перед виступом, але коли вийшла на сцену, то усі хвилювання пройшли, - каже Марія. – Спочатку мене запитали, чим я захоплююся і скільки років займаюсь танцями, а потім запропонували показати, на що здатна. Я виступила, і мені сказали чекати до весни. Тоді, якщо я пройшла, мені зателефонують. Гадаю, що роки тренувань минули не даремно. Танці для мене — це навіть не хобі, це моє життя. Я дивилася всі п'ять сезонів “Танцюють всі”. Є у мене серед колишніх учасників і кумири. Це Микита Єрьомін, Марта Жир та Саша Геращенко. Але понад усе захоплююся суддею Тетяною Денисовою. Саме вона для мене приклад для наслідування”.

Нагадаємо, що передкастинги талант-шоу “Танцюють всі-6” проходитимуть у 18 містах України й триватимуть до 14 лютого. Хмельницький став п'ятим містом, у яке завітала команда “СТБ”.

Люди, участвующие в этой беседе

Коментарі (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

А чому не в Шепетівці. Адже все має бути в Шепетівці. Шепетівка це пуп землі. Напевно хтось хоче знищити Шепетівку. Кому це вигідно знищити Шепетівку.

Славутчанин
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением