Розділ Культура

Народний аматорський хор УТОСу «Пролісок» підтвердив своє звання

Автор 05 червня 2019, 17:49

Сьогодні у міському будинку культури відбувся звітний концерт народного аматорського хору УТОСу «Пролісок», під керівництвом Михайла Штогріна. У залі була присутня атестаційна комісія, яка й приймала звіт колективу.

Участь у заході взяв секретар міської ради Микола Кикоть, який привітав колектив із проведенням такого свята та зазаначив, що є шанувальником хору.

Вперше звання «народний» хоровому колективу «Пролісок» було присвоєно у 2007 році. З того часу кожні три роки колектив успішно підтверджує це звання. Члени атестаційної комісії зазначили, що сьогодні живе звучання хорового співу та любов колективу до пісні подарували глядачам миті щастя. Також, члени комісії зауважили про помітне зростання рівня виконання, що є заслугою талановитого керівника хору.

Гості свята прослухали концертну програму, яку представив народний хор «Пролісок». У ході творчого звіту колектив радував присутніх композиціями зі свого репертуару, який налічує майже 100 пісень. Сьогодні прозвучали твори патріотичного спрямування, народні  та ліричні, а також обрядові пісні.

Насамкінець за багаторічну творчу працю, значний особистий внесок у справу відродження української пісні та активну участь в громадському житті найактивніших учасників хору відзначили Почесними грамотами.
Це було справжнє свято народної пісні. За результатами творчого звіту народний аматорський колектив хору УТОСу, вкотре, підтвердив своє почесне звання.

За матеріалами Відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Шепетівської міської ради

0
репостів
0
репостів