Петро Билина презентував у Шепетівці свою книгу

Вчора у Шепетівському міському будинку культури відбулась презентація книги „Війна триває. Стань переможцем!" бійця добровольчого батальйону „Золоті ворота" Петра Билини. Автор називає ще цей твір, як нотатки на полях російсько-української війни.

Аудиторія заходу складалася із представників міської ради, посадових осіб місцевого самоврядування, військовослужбовців, працівників міських бібліотек, місцевих мас-медіа та інших небайдужих шепетівчан.

Петро у своєму виступі піднімав важливі питання національної мови, самосвідомості, питання виховання в кожному з нас громадянина та носія української державності. Він розповів про процес написання нотаток, про його перебування протягом 2014-2016 років в складі добровольчого батальйону на сході України. 

Презентована книга - це вже друге видання, яке вийшло друком у видавництві „Український пріоритет".

Як зазначає автор книги: „Це не спогади-мемуари, це нотатник." Петро Билина розповів, що на війні постійно носив у правій кишені із собою маленький нотатник, кулькову ручку, окуляри і записував все, що справляло на нього враження, датував події і свої роздуми над ними. Потім переписав всі відомості в окремий зошит, а згодом почав працювати над електронною версією рукопису, надаючи форму змісту.  Так і виникла ідея видати книгу.

"Ця книга - це перша частина моїх нотаток, які датуються 01.08.2014 - 31.08.2015 роками. Коли перше видання пішло до друку, я продовжував службу. Тож у мене назбиралось матеріалу і для другої частини", зауважив письменник, який під час військової служби мав позивний „Холодний".

Родзинкою книги є те, що вона, за переконаннями автора, написана згідно українського "розстріляного" правопису 1929 року.

Свою тягу до письменницької діяльності автор пов'язує з бібліотеками. З дитинства цікавився історією і був постійним читачем бібліотеки, а в дорослому віці став активним членом історичного клубу, де працює і зараз.  

Петро Билина  закінчував службу в 2016 році на блокпості у с. Нова Астрахань. За словами автора, вільний час військові проводили за різними заняттями: хтось робив силові вправи, хтось залицявся до місцевих дівчат, а дехто вживав алкоголь. А сам Петро відвідував сільську бібліотеку.

Наразі письменник проводить короткі презентації по Україні і готує до друку продовження книги.

Міський голова Михайло Полодюк подякував Петру Билині за візит до Шепетівки, за цікавий діалог із аудиторією та в знак пам’яті про приїзд до нашого міста вручив автору нотаток Подяку Шепетівської міської ради та квіти.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением