Понеділок, 25 червня 2018 15:08

Відбулася презентація книг Дмитра Воронюка та Алли Мирської

У вітальні Шепетівської ЦРБ ім. М.Коцюбинського знову людно. Зібрались на презентацію книги Дмитра Воронюка «Літні спогади». Про деталі заходу розповіло управління культури, національностей,  релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації.

Завдяки програмі підтримки інвалідів ГО «Громадської ініціативи Романа Мацоли «Інститут солідарності громад» побачили світ книги «Літні спогади» Дмитра  Воронюка та «Красуня і чудовисько» Алли Мирської. Помічник Народного депутата України Романа Мацоли, Ірина Топчій  привітала Дмитра Воронюка з презентацією першої книги та побажала творчих успіхів і натхнення.

Дмитро Воронюк вже кілька років є членом ЛМС «Доля».  В збірку «Літні спогади» ввійшли вірші написані з 1981 по 1987 роки та поезії останніх років. Нелегка доля випала нашому поетові,  і тому він щиро і відверто передає найтонші переживання та здатність до глибоких почуттів. А ще Дмитро Воронюк і досі залишається романтиком, який непорушно вірить у добро. Багато віршів у нього про віру в Бога, патріотичні вірші, ну і звичайно вірші про жінку.

Алла Мирська  - яскрава творча особистість, вона написала багато новел, а ще більше віршів. Але до цього часу не мала жодного видання . Дякуючи Роману Миколайовичу Мацолі ми зараз можемо тримати в руках її збірку. Пані Алла людина з обмеженою дієздатністю, за станом здоров’я вона веде закритий образ життя, тому не змогла бути присутньою сьогодні. Надіємось що читачі читаючи її книгу отримають задоволення від її життєвих новел, всі історії взяті із життя.

Друзі та члени судії «Доля» вітали пана Дмитра своїми віршами.

Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Дмитро Воронюк пише найкращі в Шепетівці злободенні поезії, зокрема, про підступність російського Хуйла, якого так люблять деякі шепетівчани досі.

Sposterigach
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением