Четвер, 09 листопада 2017 00:59

Районну бібліотеку імені М.Коцюбинського фактично ліквідовують

2 листопада голова шепетівської райдержадміністрації Роман Підопригора провів нараду з керівниками об’єднаних територіальних громад, закладів культури району, керівниками окремих структурних підрозділів РДА по питанню оптимізації діяльності центральної районної бібліотеки імені М.Коцюбинського. Участь у нараді також прийняв заступник голови Шепетівської районної ради Артур Мовсісян.

Районна влада мотивує своє рішення тим, що у їх бюджеті відсутні кошти на фінансування та утримання бібліотеки, тому і виникла потреба у пошуку шляхів та заходів для подальшого її функціонування.

Одним із шляхів вирішення проблеми посадовці вважають реорганізацію центральної районної бібліотеки у консультативно – методичний центр, а частину книжкових фондів бібліотеки планують передати у власність бібліотек селищної, сільських рад, рад об’єднаних територіальних громад, іншу частину розмістити у адмінприміщенні районної ради.

Голова адміністрації запропонував звернутись до виконавчих комітетів об’єднаних територіальних громад з пропозицією про підписання Угод між районною радою, районною державною адміністрацією та радами ОТГ щодо утримання окремих штатних одиниць консультативно – методичного центру за рахунок коштів ОТГ.

Районна влада також звернулась до виконкому Шепетівської міської ради з пропозицією прийняти бібліотеку імені М. Коцюбинського у комунальну власність міської ради, проте була отримана відмова. Місцеві чиновники пояснили, що бюджет міста не може потягнути ще одну бібліотеку окрім трьох існуючих, тим паче що згідно проекту кошторису видатків на 2018 рік потрібна майже така сума, як і бюджет всіх місцевих бібліотек разом за 2017 рік.

Із вчорашнього дня бібліотека припинила видачу книг та організацію заходів. В 2019 році районна бібліотека мала би святувати 100-річчя, але заклад може і не дожити до ювілею.

Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (6)

This comment was minimized by the moderator on the site

Шкода

myron
This comment was minimized by the moderator on the site

Ну , як можна таких керівників нормально називати..
Людина як не вміє керувати, то починає реорганізаціями різними займатися.

Іван
This comment was minimized by the moderator on the site

От цікаво, що буде із старим приміщенням бібліотеки? Нормальне розположення.

Іван
This comment was minimized by the moderator on the site

Навіть не уявляю,що бібліотеки не буде! Це чудовий міський інформаційний центр. А скільки тут велося роботи з дітьми! Не добивайте культуру і просвіту!

madam.hmara
This comment was minimized by the moderator on the site

Не міський, а районний.

Алої3
This comment was minimized by the moderator on the site

Та це шо за напасть така. І з енергоінвестом не можна справитись, і бубліотеку закривають. Прямо як у Смілі.))
http://infomist.ck.ua/34310/

Anykey
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением