Розділ Культура

У центральній районній бібліотеці відкрили музей

Автор 03 жовтня 2017, 17:12

День відкритих  дверей відбувся у Шепетівській центральній районній бібліотеці ім. М. Коцюбинського 29 вересня 2017 року, до Всеукраїнського дня бібліотек. Про це повідомили на сайті книгозбірні.

З цієї нагоди до бібліотеки прийшли привітати: керуючий справами Шепетівської районної ради Микола Капелюх, начальник управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Наталія Грабельнікова; головний спеціаліст упраління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Валентина Галімська; заступник начальника управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Леся Ільчук; представники народного депутату України Романа Мацоли – Ірина Топчій та Христина  Янушевська; менеджер ХБФ "Хесед Бешт Альона Фельдман; представник польської громади Анатолій Ружанський; члени літературно-мистецької студії "Доля", наші колеги з районного будинку культури разом з директором Марією Грищенко, директор музею М.Островського Наталія Никонова, наші користувачі.

Друзів та гостей зустрічали кавою та домашніми пирогами. Тепла, невимушена атмосфера сприяла дружньому спілкуванню.

Самобутня поетеса Галина Олійник подарувала присутнім свої вірші. Екскурс в минуле за допомогою старих фото визвав бурю емоцій та спогадів.

Захід закінчився екскурсією в новостворений музей бібліотеки, від якого всі відвідувачі були в захваті.

0
репостів
0
репостів