Розділ Культура

Пройшов вечір пам'яті Володимира Висоцького

Автор 27 січня 2017, 21:24
25 січня – День Народження В.Висоцького, в читальній залі районної бібліотеки ім.М. Коцюбинського відбувся вечір пам'яті Володимира Висоцького. Про це повідомили на своєму сайті бібліотекарі.

Володимир Висоцький - видатний радянський актор, співак і поет (бард), класик жанру авторської пісні, автор низки прозаїчних творів, заслужений артист РРФСР (1986, посмертно) і лауреат Державної премії СРСР (1987, посмертно). Написав близько 700 пісень і віршів, як актор зіграв близько тридцяти ролей у фільмах (зокрема «Місце  зустрічі змінити не можна», «Вертикаль»). Помер у 1980 році.

Творчість Володимира Семеновича Висоцького ніколи не залишала людей байдужими, завжди змушувала їх думати, надавала сили, заряджала  ,тому  студенти професійного ліцею із захопленням пізнавали світ Висоцького.

Ведучий вечору Дмитро Воронюк  намагалася відповісти на питання: «Яким був Володимир Висоцький? Ким він був? Що ми знаємо про нього?

В залі звучали пісні В. Висоцького : « Песня о друге», «Мы вращаем землю» , «Пожары» , «Почему аборигены сьели Кука» , «Утренняя гимнастика» , «Шторм» , «Баллада о любви» та ін..

А ще було відео «Охота на волков». Портрети поета, кадри з фільмів, голос самого поета – все це зробило захід  живим та запам’ятовуючим .

Ведучий читав свої вірші , присвячені пам’яті актора : «Посвящение» , «Памяти В.С.Высоцкого»,  «Лжепоклонникам Высоцкого»,  «Поскриптум», «Апофеоз».
0
репостів
0
репостів