Розділ Культура

У будинку культури шепетівчанам презентували комедійну виставу "Усі миші люблять сир…"

Днями у Шепетівському міському будинку культури театральна студія “Дивовижні” під керівництвом Любов Манійчук презентувала свою виставу "Усі миші люблять сир…" перед школярами міста.

Дитяча вистава поставлена за мотивами казки Дюли Урбана. Це класика, яка вчить бути дружніми та щирими один до одного. 

Згідно сюжету вистави, у старій сироварні живе сім’я сірих мишей. Одного вечора, у пошуках пристановища, сирний запах приводить до цього смачного місця сім’ю білих мишей. Утомлені від пошуку житла, вони без роздумів вирішують оселитися тут. Почувши дивні звуки, зі спальні виходять сірі миші і бачать непроханих гостей у своєму домі. Ой, як вони були здивовані, побачивши цих мандрівників…

Дорослі батьки не можуть домовитися про спільне проживання і чому, власне, мають ділити житло? Між ними  розгортається серйозне непорозуміння. В той час поки батьки вирішують стосунки, їхні діти Рома та Ружа знаходять спільну мову. Рома щасливий, що за велінням долі знову бачить Ружу, голос якої колись почув та по-справжньому закохався. Ружа щаслива, що знайшла того, кому буде не байдуже до неї творчої та ніжної. Вони радо спілкуються, співають пісень, танцюють, але батьки проти їхньої дружби.

Для того, щоб догодити батькам, які забороняють товаришувати через колір шерсті, вони звертаються до Кота-чарівника. Він обертає їх у інші кольори, а тим часом намагається помирити родини. Зрештою, коли стає зрозумілим, що інший колір не вирішує конфлікту, Кіт-чарівник показує всім своє справжнє обличчя.  Потім обертає мишей ще раз і пояснює, що найголовніше жити в мирі. Дитяча казка для дітей, яка буде цікавою для перегляду в будь-якому віці та їхніх батьків.

Протистаяння двох сімей, дружба їх дітей та те, що їх об’єднує…СИР…. Легка та весела, в той час глибоким сенсом вистава пройшла вже вдруге на сцені МБК. Глядачі були у захваті!

Театральна студія "Дивовижні" створена на початку жовтня 2018 року. Вихованці працюють над розвитком сценічної мови, пластики та акторськими навичками, навчаються працювати з партнерами та у колективі вцілому. Дебютом колективу стала вистава “Бал для Попелюшки”, яку студійці презентували для глядача 22 грудня 2019 р.

Основний склад студійців – діти шкільного віку (від 6 до 17 років). Студійці пробують себе у різних образах, імпровізують. Разом з педагогом розігрують цікаві сюжети, навчаються керувати емоціями і почуттями, діяти у пропонованих обставинах. Керівник не ставить перед собою завдання, щоб усі учасники театральної студії стали професійними артистами, але обов’язково – творчими, мислячими особистостями. Адже заняття у театральній студії впливають на загальний розвиток, допомагають віднайти своє творче «я».

Останнє редагування 26 січня 2024, 16:19

Відео

0
репостів
0
репостів