Розділ Культура

Лише один день діятиме виставка художніх робіт Ярослава Прокоповича-Примаковського

Автор 07 вересня 2022, 23:09

У вестибюлі Музею пропаганди експонується персональна виставка художніх робіт Ярослава Прокоповича-Примаковського, учня митця-винахідника Світлани Мефодіївни Лелях-Бегутової. Про це розповіли на сторінці музею.

У рамках акції «Ми із щирим серцем і добрим словом з Вами йдемо до Перемоги», присвяченої вшануванню матерів, жінок і сестер військовослужбовців, які здобувають перемогу для України та загиблих воїнів, Ярослав презентував картини «Мамо, я повернусь» і «Земні янголи. Бій під Іловайськом». У них автор передав такі риси наших захисників, як мужність та сміливість, трагічність та біль цієї війни.

Також на виставці представлені картини різних жанрів образотворчого мистецтва: натюрморти, пейзажі, портрети, на які митця надихнула краса рідної землі, за кожен шматочок якої сьогодні точаться бої, та яка захищає наших бійців у бліндажах та окопах.

Віримо у перемогу наших воїнів, нашої держави, а до того – підтримуємо ЗСУ, наших захисників та їхні родини, бо лише в єдності наша сила. 

Довідка про автора

Ярослав Прокопович-Примаковський почав писати картини з п’ятирічного віку. Навчається музики та вокалу. Є неодноразовим учасником і переможцем конкурсів з різних сфер своєї діяльності. 

Перша персональна виставка дитячих малюнків Ярослава відбулася у 2 класі Корецької ЗОШ № 3 у 2017 році. Художник на цьому не зупинився і продовжував розвивати свій талант.

Так, на сьогодні він має вже декілька тематичних персональних виставок, остання з яких експонується у нашому музеї.

Відвідати виставку Ярослава ви можете 8 вересня у Музеї пропаганди з 09:00 до 17:00. Безкоштовно. 

Останнє редагування 07 вересня 2022, 23:15
0
репостів
0
репостів