Від Шепетівської виправної колонії доправили відразу до Румунії

Автор 03 грудня 2021, 18:44

42-річний громадянин Румунії був засуджений Ізмаїльським міськрайонним судом до 14 років ув’язнення за умисне вбивство та незаконне поводження зі зброєю. Днями чоловік звільнився з Шепетівської виправної колонії, де відбував покарання. На виході нелегала зустріли працівники міграційної поліції та УДМС і доправили його до кордону з Румунією.

Оперативники відділу міграційної поліції ГУНП в Хмельницькій області отримали інформацію про те, що після звільнення з в’язниці громадянин Румунії має намір залишитись в Україні нелегально та продовжити злочинну діяльність.

Зважаючи на це, працівники поліції спільно з колегами із міграційної служби зустріли нелегала на виході із Шепетівської виправної колонії, де він відбував покарання. Чоловіка притягнули до відповідальності за ч. 1 ст. 203 КУпАП (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні).

Також правоохоронці звернулися до Шепетівського міськрайонного суду, який прийняв рішення про затримання нелегала та примусове видворення його за межі України.

Далі працівники поліції спільно з колегами з міграційної служби доправили нелегала на кордон, де на пункті пропуску «Порубне» передали прикордонникам. Найближчі 5 років йому заборонено перетинати кордон з Україною.

Сектор комунікації поліції Хмельницької області 

0
репостів
0
репостів