У Шепетівці чоловіка уразило струмом на залізниці

Автор Дата02 серпня 2021

Сьогодні, 2 серпня близько 11:36 години біля залізничної колії та вантажного вагону в грузовому парку, що знаходиться у місті Шепетівка по вулиці Рамповій, було виявлено чоловіка із значними опіками. Очевидно він заліз на вагон, де його вразило від контактної мережі великим розрядом струму.

Залізничники, які і знайшли чоловіка без свідомості, одразу викликали швидку допомогу, яка оперативно доставила його до Шепетівської багатопрофільної лікарні для реанімації.

Так як при чоловіку не було документів, телефону чи будь яких предметів, по яких його можна було би ідентифікувати, Шепетівський РУП ГУНП в Хмельницькій області просить опізнати чоловіка.

Прикмети: зріст 160-165 см, на вигляд 25-30 років, худорлявої тілобудови, русяве волосся, очі сірого кольору.

Шановні громадяни! Якщо ви володієте будь-якою інформацією про особу невідомого, просимо терміново повідомити за номерами: 0971646214, 0672883782 - до сектору карного розшуку Шепетівського РУП або 102

Наразі потерпілий перебуває у термінальному стані в реанімаційному відділенні.

Оновлено: Шепетівським РУП повідомив, що встановив особу невідомого чоловіка. І як виявилось, його без свідомості привезло в Шепетівку з іншої області.

Шепетівське районне управління поліції ГУНП в Хмельницькій області

Останнє редагування 03 серпня 2021