До прикладу, 30 червня близько 12:00 в Шепетівці у дворі будинку невстановлена особа під приводом зняття порчі, шахрайським шляхом заволоділа золотою каблучкою, яка належить місцевій жительці.
3 липня невстановлена особа шахрайським шляхом під приводом покращення захисту банківської картки, випитавши реквізити, заволодіи грошовими коштами місцевої жительки.
4 липня цього року близько 17:30 години в с. Жилиці невстановлена особа, представившись працівником консульства України в Республіці Польща, під приводом не притягнення дочки до кримінальної відповідальності, шахрайським шляхом заволоділа грошовими коштами місцевої жительки.
На Славутчині 34-річний житель села Хоровець, що у Шепетівському районі, втратив значно більшу суму - 49700 гривень. Чоловік намагався дистанційно придбати автомобіль «Фольксваген Транспортер Т4», але після перерахунку коштів зв’язок із продавцем перервався.
Ще одна мешканка села Плесна Шепетівської ТГ стала жертвою псевдобанкірів. Зловмисники зняли з її рахунку 5200 гривень.
За цими фактами проводяться перевірки.
З кожним днем з’являються нові види шахрайства в інтернеті. Для того щоб не втрапити у пастки шахраїв, варто під час здійснення операцій в інтернеті дотримуватись таких правил:
- Не вказувати власні персональні дані на неперевірених сайтах.
- Нікому не повідомляти термін дії банківської карти та CVV-код.
- Перевіряти гіперпосилання та наповнення сайту на відповідність офіційним даним компаній.
- У разі отримання спірних листів чи повідомлень не здійснювати ніяких оплат до встановлення обставин ситуації, що виникла.
- Не робити передоплат у неперевірених інтернет-магазинах.
- Не користуватися неперевіреними оголошеннями щодо роботи, яка обіцяє швидкий заробіток за внесення завдатку.
За матеріалами Шепетівського районного управління поліції