За порушення режиму та побиття працівника колонії чоловік отримав вирок суду

За порушення режиму та побиття працівника колонії чоловік отримав вирок суду Фото depositphotos.com

Шепетівським міськрайонним судом Хмельницької області ухвалено вирок, яким раніше судимого за злочини проти власності 36-річного громадянина визнано винуватим у пред’явленому обвинуваченні за частиною другою статті 345 (умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу умисних легких тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків).

А також статтею 391 (злісна непокора законним вимогам адміністрації установи виконання покарань особою, яка відбуває покарання у виді позбавлення волі, якщо ця особа за порушення вимог режиму відбування покарання була піддана протягом року стягненню у виді переведення до приміщення камерного типу (одиночної камери)) Кримінального кодексу України згідно ч. 1 ст. 70 КК України за сукупністю кримінальних правопорушень, шляхом часткового складання призначених покарань, остаточно визначено покарання у виді 1 року 2 місяців позбавлення волі.

До вступу вироку в законну силу запобіжний захід обвинуваченому залишено попередній – тримання під вартою.

Згідно з вироком суду, обвинувачений, відбуваючи покарання в Державній установі «Шепетівська виправна колонія (№98)» в с. Климентовичі Шепетівського району, зарекомендував себе з негативної сторони, щодо вчинених злочинів не розкаявся і допустив 47 порушень режиму відбування покарання, за що на нього накладено 46 стягнень, у тому числі 11 разів поміщався до дисциплінарного ізолятору (ДІЗО) та один раз - до приміщення камерного типу (ПКТ) строком на один місяць згідно ухвали Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області від 03.05.2019р.

Обвинувачений, будучи поміщеним на підставі постанови начальника Державної установи «Шепетівська виправна колонія (№ 98)» строком на 14 діб до дисциплінарного ізолятору установи, 22 червня 2020 року, перебуваючи на території прогулянкового двору дисциплінарного ізолятору, під час проведення молодшим інспектором відділу нагляду і безпеки, працівником правоохоронного органу, під час виконання ним службових обов'язків - неповного особистого обшуку, діючи умисно, з метою перешкоджання законній діяльності працівника правоохоронного органу, завдав йому один удар кулаком правої руки в грудну клітину, заподіявши тілесне ушкодження легкого ступеня тяжкості.

Допитаний у судовому засіданні обвинувачений вину у вчиненні кримінальних правопорушень визнав частково.

У своїй неправомірній поведінці щиро розкаявся, просив врахувати, що тривалий час відбуває покарання.

Вирок законної сили не набрав і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Нагадаємо, згідно зі статтею 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

За повідомленням пресслужби суду

Останнє редагування 07 квітня 2021

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением