Вдруге за рік керував автомобілем напідпитку, за що отримав вже новий штраф

Автор 29 березня 2021, 14:47
Вдруге за рік керував автомобілем напідпитку, за що отримав вже новий штраф depositphotos.com

Цими вихідними, 27 березня близько другої години ночі у м. Шепетівка по вул. П’яскорського екіпаж сектору реагування патрульної поліції помітив автомобіль ВАЗ 2104. Інспектори зупинили транспортний засіб, а підійшовши зрозуміли, що чоловік нетверезий та запропонували пройти перевірку.

Алкотестер Drager показав результат 1,7 проміле, що майже у 10 раз перевищує допустиму норму. Крім того, перевірка документів виявила, що водій вже притягувався до відповідальності за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння в лютому цього року.

Поліцейські СРПП склали на чоловіка адміністративний протокол за ч.2 ст.130 КУпАП (Повторне протягом року керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння).

Нагадаємо, що покарання за таке порушення згідно нових вже діючих правил – штраф у розмірі 34 000 грн з позбавленням права керування на 3 роки з оплатним вилученням ТЗ чи без такого або адмінарешт на 10 діб з оплатним вилученням ТЗ чи без такого.

Шановні водії, пам’ятайте про Вашу безпеку та безпеку оточуючих. Випив – за кермо не сідай! Подбайте про життя та здоров’я своє та оточуючих, а також про власний сімейний бюджет.

Шепетівське районне управління поліції

0
репостів
0
репостів