До Шепетівки привезли виставку «Майдан: простір творчості»

12 лютого, о 12.00, у Музеї пропаганди відбулася презентація виставки робіт студентів-дизайнерів Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури під назвою «Майдан: простір творчості». Цей виставковий проект присвячений вшануванню Дня Героїв Небесної Сотні та Дню пам’яті Героя України шепетівчанина Дзявульського М.С.

Творчі роботи надав та презентував у нашому музеї Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності в партнерстві з Українським інститутом національної пам'яті.

Ідея створення представлених робіт належить професору, засновнику й керівнику майстерні графічного дизайну Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури Віталію Шості.

"Майдан: простір творчості" - це 74 мистецькі об'єкти на тему Майдану, про російську інформаційну та збройну агресію:

  • серія з 12 плакатів “Апостоли гідності”. Це масштабна фотосесія об’єктів Майдану, що вишиковує стрій щитів – уособлення захисників Майдану поряд зі священними гаслами-посланнями, які були сенсом життя героїчних оборонців,
  • календарі на тему Майдану,
  • серія акцидентних абеток «Автограф Майдану», де використано прототипи шрифтів, застосовуваних майданівцями в різний спосіб і на різному матеріалі,
  • «Це – медіавійна», де викривається цинічна політика Росії при використанні інформаційної зброї, яка деформує свідомість населення передусім країни-окупанта.

У події взяли участь заступник голови Шепетівської міської ОТГ Галина Безкоровайна, представники міської та районної влади, учасник Революції гідності Володимир Бученко, який розповів про події на Майдані у 2013-2014 рр., працівники закладів культури та відвідувачі музею.

Виставка триватиме до 14 березня 2021 року.

Музей пропаганди

Останнє редагування 13 лютого 2021

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением