Шепетівський суд ухвалив вирок чоловікові, що обікрав свого екс-роботодавця

Автор 29 квітня 2020, 17:16

Три роки позбавлення волі – таке покарання призначив Шепетівський міськрайонний суд обвинуваченому в крадіжці, вчиненій повторно, поєднаній з проникненням в приміщення (частина 3 статті 185 Кримінального кодексу України), визнавши його винуватим у інкримінованому злочині.

«Враховуючи особу засудженого, який неодноразово судимий, після відбуття покарання продовжив злочинну діяльність, суд не знаходить достатніх підстав для застосування до нього ст.75 КК України та вважає, що виправлення та перевиховання обвинуваченого неможливе без ізоляції від суспільства», – зауважує суд.  

За вироком, торік у грудні 32-річний житель Шепетівського району пізно ввечері через паркан заліз на територію пилорами, що у м. Шепетівка, де раніше працював. Зірвавши навісний замок, чоловік зайшов на склад і виніс звідти бензопилу вартістю 8316 гривень і електропилку за 2383 гривні. Електроінструменти сховав вдома, а згодом продав.

У суді обвинувачений вину визнав. Директор підприємства заявив, що претензій до нього не має, бо обидві пилки йому повернули.

«Враховуючи щире каяття, активне сприяння розкриттю злочину, усунення завданої злочином шкоди, визнання обвинуваченим своєї вини, вибачення перед потерпілим, суд вважає необхідним призначити обвинуваченому покарання у виді позбавлення волі в мінімальному розмірі, передбаченому санкцією ч.3 ст.185 КК України, що буде необхідним і достатнім для його виправлення та попередження скоєння нових злочинів», – зазначає суд у вироку, який не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду.

Прес-служба Хмельницького апеляційного суду  

0
репостів
0
репостів